Voda z americké lednice

10414
23.1.21 19:28

Voda z americké lednice

Zdravím, prosím nemáte někdo zkušenost se znečištěnou vodou tekoucí z americké lednice? Filtr vody pravidelně měníme, nyní jsme vyměnili nově a přesto teče z lednice voda, ve které plavou tmavé kousky. Jediné, co mě napadá, že je špína v přívodních hadičkách za filtrem, ale jak je vyčistit? Zkoušeli jsme prohnat savo a nepomohlo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
559
23.1.21 19:54

@Anette jde o to jak dlouho jsi to Savo tam nechala chce třeba půl hodiny nechat působit a pak propláchnout ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10514
23.1.21 20:24
@Anette píše:
Zdravím, prosím nemáte někdo zkušenost se znečištěnou vodou tekoucí z americké lednice? Filtr vody pravidelně měníme, nyní jsme vyměnili nově a přesto teče z lednice voda, ve které plavou tmavé kousky. Jediné, co mě napadá, že je špína v přívodních hadičkách za filtrem, ale jak je vyčistit? Zkoušeli jsme prohnat savo a nepomohlo :nevim:

Jednou se nám stalo u filtrační konvice, že nový filtr byl vadný a i po dlouhém proplachu se z něj di vodu uvolňovalo to filtrační „uhlí“ a museli jsme ho vyhodit. Ale s lednicí nemám zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10414
24.1.21 10:21
@JiříkMazlík píše:
@Anette jde o to jak dlouho jsi to Savo tam nechala chce třeba půl hodiny nechat působit a pak propláchnout ;)

Ano, nechali jsme savo působit déle a stejně to nepomohlo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10414
24.1.21 10:24
@ivašot. píše:
Jednou se nám stalo u filtrační konvice, že nový filtr byl vadný a i po dlouhém proplachu se z něj di vodu uvolňovalo to filtrační „uhlí“ a museli jsme ho vyhodit. Ale s lednicí nemám zkušenost.

Filtrem to asi nebude, znečištěná voda teče ať tam byl starý filtr nebo i právě vyměněný nový :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
24.1.21 12:19

A je ztoho poznat co to je?( Organické či nějaký Kousek plastů ) pokud z kohoutku u lednice a z hadice teče voda ok tak jestli není něco v zásobníku na tu chlazenou vodu :(. Neviděl jsem ji tak nevím jaký je ktomu přístup :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10414
24.1.21 15:52
@JiříkMazlík píše:
A je ztoho poznat co to je?( Organické či nějaký Kousek plastů ) pokud z kohoutku u lednice a z hadice teče voda ok tak jestli není něco v zásobníku na tu chlazenou vodu :(. Neviděl jsem ji tak nevím jaký je ktomu přístup :?

Jsou to černé měkké kousky, jakoby řasa nebo něco podobného. Ano, z hadice před filtrem je voda ok a filtr je nový. Prostě jediné co mě napadá, že bude ta špína v hadičce za filtrem nebo v tom zásobníku na chlazenou vodu, jak píšeš. Ale vůbec nevíme, kde ten zásobník v lednici je, takže budeme hledat a navíc, zda se k němu vůbec dostaneme… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat