Vodící kšíry

853
6.8.06 07:33

VODÍCÍ KŠÍRY, PORADTE...

Už nevim,kde bych získala nějaké informace a tak se jdu pozeptat zde.Nemáte někdo vodící kšíry,od kolika do kolika věku dítka ste je používali,zdá se Vám to užitečná věc,apod???Zvažuju jejich koupi,ale bojim se, aby doma jen neleželi.Zatim uvažuju o CanpolBabies,ale pokud máte někdo zkušenost s jinými velice ráda si to přečtu a popř. svoji úvahu přehodnotím.Děkuji všem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3743
6.8.06 07:51

velice dobrou zkušenost mám s tímto „vodítkem“ od Helly http://www.mysacek.cz/…h-modry.aspx . Některé holky měly možnost porovnat tyto a Canpol a říkaly, že ač jsou ty od Helly dražší, tak jsou lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
6.8.06 08:00

Ahoj, my to nepoužívali, ale dalo se to udělat z normálních kšírů ke kočárku.
K čemu to je? Když se dítě učí chodit, tak aby nepadalo? :)) Já jsem asi divná, ale právě na ty žuchanečky na plínu. když dělala moje Eliška první krůčky, strašně ráda vzpomínám :) To bylo tak miloučký, jako v těch reklamách :D

Baghira

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
6.8.06 08:12

My už chodíme vcelku pěkně sami,ale spíš bych tím chtěla Fildu regulovat,aby věčně nebyl na zemi a neměl ošouplé kolena u kalhot,apod…ale nevim,zda to pomůže, tak se ptám na informace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5331
6.8.06 08:35

kamarádka si nechala dovézt z USA, jako takovou opičku na záda s dlouhým ocasem, za který dítě přidrží. Ale jen proto, aby jí neutíkal, má 1 a 3/4 roku a ona je v 7m těhu:) už ho nedohoní:)

jinak si myslím, že to klekání přejde samo, netrvá to tak dlouho, jak ho začne bavit chůze, tak si už neklekne:)
iv-ka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.8.06 09:42

aha-tak to mě nenapadlo,že jsou proti pádům venku-viděla jsem je u mamči,ketrá takhle měla v jedné ruce kočárek a v té druhé držela na „vodítku“ svoje trojčátka,tak jsem myslela,že jsou na vícerčata,aby se nerozutekla.laura

• Citovat
  • Upravit
2583
6.8.06 11:00

My jsme měli půjčený právě to vodítko od Canpolu a využili jsme ho, Šimon totiž zá:,–(ně nechtěl chodit za ruku a u toho vodítka si ani nevšiml, že je vlastně veden :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
8.11.10 17:17

kšíry pro skoro chodíci dítě

já nad kšírama taky uvažuju,protože moje díte stále padá,u nábytku moc chodit nechce a nejradší by chodilo za ruku,ale to je prý nezdravé,takže kšíry by byli alternativa,ale chce v tom dítě být?tomu mému všechno vadí,nerado se oblíká..
je to takové vodítko"nemá ho někdo?
http://www.newbabyland.com/…132207_1.JPG

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2384
19.8.14 12:03

Ahoj, potřebovala bych poradit. Malý už sám chodí, běhá a od té doby je každá cesta v kočárku hrozný boj. Snaží se dostat z pásů, vzteká se :-( Nechala bych ho chodit, jenže nepozná nebezpečí a utíká dost rychle. Za ruku chodit nechce. Myslíte, že by kšíry byly dobré řešení (na chození venku)? Manželovi se to nelíbí, že je to jako dítě na vodítku, ale on s ním venku chodit nemusí :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3391
19.8.14 12:07

@Teruna000 tak s nim chod nekam do parku nebo do prirody kde muze volne behat. Pokud ste z mesta tak ten kousek na nejaky bezpecny misto bych ho klidne na ksiri dala. Nebo co treba nositko, satek? Na prejiti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50410
19.8.14 12:12

Z vlastni zkusenosti - pripnula jsem divokemu diteti na batuzek voditko a bylo to jak vencit vztekleho psa. Furt za to cukala, padala na pusu, snazila se urvat, vzteky se valela po zemi. Takze jsem to zkusila jednou a naposledy, od te doby holt litam za ni a pokud slo o hodne kriticka mista (prechod rusne silnice), tak jsem ji bud poponesla nebo natvrdo prikurtovala rvouci do kocaru, ale primarne jsem se snazila vyhledavat na prochazky oplocena hriste a bezpecna mista. Kdyz je to dite jenom jedno na jednu matku, tak myslim, ze s vypetim vsech sil to vzdycky nejak jde :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2384
19.8.14 12:17

@hanzbl00 no tak to neměl rád už jako mimino :-) a teď má skoro 14 kg :-P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
220
19.8.14 12:24

Ahoj, ja je pouzivam. Mala v kocarku uz nechce byt, to je vzdycky revu, jak chce jit pesky… a za ruku ani nahodou, asisi mysli, ze uz je velka holka :-)) V tech ksirech je to v pohode, aspon nemuze rychle nekam vbehnout. Samozrejme ji je davam jen kdyz jdeme po ulici, v parku si lita kam chce. ( ma 13 mesicu),. Takze za me :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2384
19.8.14 12:26

@Martinaalex taky je chci právě využít jenom na ulici - bydlíme na sídlišti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2231
19.8.14 12:27

Ahoj, já z vlastní z kušenosti už bych nekoupila.Jen vyhozený peníze. Za prvé děcko řve víc jak když by bylo v kočáru-a to byl syn klidas-a já jsem si připadala opravdu jak se psem. Vytáhla jsem jen jednou a nikdy víc. Mám už děti dvě a nikdy jindy jak tenkrát a jen jednou jsem nevytáhla. Ono není špatné když se dítě učí nějakému řádu a poslušnosti. Za mě někdo vymyslel další nesmysl s nálepkou pro dítě a může aspon tahat peníze. Můj názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama