Vodovky - nejdou vyprat?

174
3.6.16 11:41

Vodovky - nejdou vyprat??!

Ahoj, chci se zeptat, jakto, že nejdou vyprat vodovky z oblečení??? Myslela jsem, že vodovky nebyly nikdy problém 8o mám tedy pocit, že jsme koupili jedny, co šly prát a teď má jiný (koh-i-norr) a s těma pračka ani nehla! :cert: Máte zkušenost, že by třeba některé šly prát a jiné ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

abver
3.6.16 11:45

Ja mam zkušenost jen s koh- i- noor a take jsem nedoprala, coz jsem necekala a zprčila tím i další prádlo, na které se barvy rozlezly…

• Nahlásit
  • Citovat
72055
3.6.16 11:46

@kulisek9 A jsu to určitě vodovky, nejsou to ty co vyrábí náhradu za anilinky? (nevím jak se to píše, tak se předem omlouvám za chyby…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
3.6.16 11:49

No jsou v takovem tom klasickem zaviracim plastu s 12 koleckama barev, pisou zezadu „vodove barvy 30“… nevim co znamena 30..
ale mam fakt pocit, ze predtim mela nejake jine a ty tak agresivni nebyly.. to je hrozny teda, co ted do toho davaj..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
3.6.16 11:51
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
3.6.16 11:53

My mame zniceny vsechno obleceni, hlavne kraje rukavu :-( snazim se to hlidat, ale jak na potvoru dycky kdyz maji vytvarku, tak si vezme novy tricko.. nejhorsi je zelena, cervenou a oranzovou se mi celkem dari vyprat ale musi to byt hned. Pekne me to stve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72055
3.6.16 11:56

@kulisek9 Já myslela tyhle http://temperove-a-vodove-barvy.heureka.cz/…vy-anilinky/ ty co si pamatuju fakt moc vyprat nejdou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6756
3.6.16 12:01

Nejdou vyprat :cert: Máme na malování ochrannou pláštěnku a nejde to ani z ní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
3.6.16 12:03

No tak to mame ty klasicke vodovky.. a ja si dycky myslela, ze vodovky jdou krasne vyprat ne?! Aspon za nas to tak bylo ne?! :think: takžze do skolky jen ve starejch hadrech asi ne? V zari nastupujeme… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59280
3.6.16 12:04

@kulisek9 namoč do žlučového mýdla přes noc, pak vyper.. pustí, ale je to boj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
3.6.16 12:29

Co vím od kámošky (nemám zkušenost), tak jsou údajně vodovky, co vyprat jdou a vodovky, co vyprat nejdou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
3.6.16 12:57

No to jsem si nejak myslela… ty prvni co mela mne prisly, že prave prat sly uplne v poho.. ty typy co jdou a nejdou nahodou nevi, co :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72055
3.6.16 12:58

@kulisek9 Leda zkusit hledat, zda to přímo na nich nebude napsané… já třeba kupovala fixy, kde to bylo uvedeno, neb mi s nima dítko kreslí všude, potvora. Akorát ty zdi se blbě perou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
3.6.16 13:07
@kulisek9 píše:
No to jsem si nejak myslela… ty prvni co mela mne prisly, že prave prat sly uplne v poho.. ty typy co jdou a nejdou nahodou nevi, co :-(

Tak to vůbec netuším, které jo a které ne. Prý přišla do obchodu a chtěla pratelný, ale prodavačka na ni koukala jakože neví, že se dají rozlišit :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
3.6.16 13:11

Hm.. tak budem holt zkouset ruzne druhy.. ja jen byla fakt prekvapena, ze VODOvky, nejdou vyprat VODOU :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama