Volební komise výplata

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.18 13:08
Volební komise výplata

Ahoj, je tady někdo, kdo byl ve volební komisi teď v lednu? Dostali jste už vyplacenou odměnu? Je to asi město od města a u nás ještě nic. Ale chci se zeptat kvůli petice, která probíhala. Jestli odměna zůstala stejná.
Anonym info o práci, díky za odpovědi :)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.18 13:09

Roznášela jsem lístky, peníze došly na účet dneska ráno.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10161 příspěvků 23.02.18 13:20

Já byla v komisi, peníze přišly někdy tento týden. Odměna je daná zákonem.

mojara
Kecalka 165 příspěvků 23.02.18 14:05

Byla vznesena námitka (nevím, jestli se vyjadřuju přesně) proti platnosti voleb, odměny mohly být vyplaceny až 22.2. pokud vím. Některé obce to řešily tak, že odměny vyplatily ze svých peněz a pak si to přeúčtují. Zůstaly ve stejné výši, no obíhala nějaká petice, aby obce a města doplatili „spravedlivě“ odměny ze svých peněz, možná to některé udělaly, no většina ne, volby jsou záležitostí státu, tak ať si je taky zaplatí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >