Živíte se některá pouze MLM?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  22.02.18 13:45
Živíte se některá pouze MLM?

Ahojky.
Tak mě zajímá zda se mezi Vámi najde některá maminka, která se živí pouze MLM? Popřípadě samozřejmě i nějakým osobním prodejem. Nezajímá mě jaká je to společnost, jen jestli se Vám povedlo prorazit, jak dlouho to cca děláte a kolik si cca vyděláte? Klidně anonymně. Já píšu anonymně, aby mi pak nechodily zprávy s nabídkami. Díky :kytka:

Reklama

Reakce:

Borůvka1990
Kelišová 5329 příspěvků 22.02.18 13:53

A co je MLM? :oops:

BaMaK
Závislačka 2716 příspěvků 6 inzerátů 22.02.18 14:03

@Borůvka1me prvni napadlo mlete maso:-). Zase nejaka nova dieta.

Uživatel je onlineElishka1
Ukecaná baba ;) 2181 příspěvků 22.02.18 14:04

To bude multi level marketing - pyramidy, např. OVB a nějaké čistící prostředky

Borůvka1990
Kelišová 5329 příspěvků 22.02.18 14:07
@BaMaK píše: @Borůvka1me prvni napadlo mlete maso:-). Zase nejaka nova dieta.
:P :P Taky jsem si nadpis spojovala se žvancem :lol: :P :P proto jsem sem vlezla :mrgreen:

Anonymní  22.02.18 14:10

Myslíš prodej prostředků nějakých nebo i pojišťovnictví? Bo někdo to háže do jednoho pytle. :D zkušenosti mám prodej kosmetiky-katastrofa, přijdeš si na pár kaček, v dnešní době kdy jde všechno objednat přes internet… pojišťovnictví já vydělávám 15-20 tis. Manžel 80-100tis. Ale trvalo to, než jsme se k tomu dopracovali. Prosím anonym nechat!!!

Anonymní  22.02.18 14:19

Napíšu taky anonymně. Jednu dobu jsem se tímto živila, ale tam nešlo primárně o provize z prodeje, šlo o letadlo, takže mnohem větší příjmy byly ze zprostředkování. Dalo se tím vydělat třeba 200 tisíc měsíčně, ale po velmi omezenou dobu.

Anonymní  22.02.18 18:15

Myslím klasický multi level marketing. Tvoření své sítě distributorů. Např. Dedra, Better, Farberlic a třeba i jiné odvětví než kosmetika nebo prostředky… prostě cokoliv na tento princip

Anonymní  22.02.18 19:01

V současné době dělám. Jiné odvětví než kosmetika. Ale jsem nahoře, takže to je možná rozdíl v tom, jestli jsi někde dole a taky záleží na tom, jaký je systém, jak jsou řešené úrovně a tak. :nevim: Anonymka 14.19

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Kratina senátorem? Už se na to nemůžu dívat, přímá volba prezidenta je blbost

Nezávislý kandidát do Senátu s podporou ODS na Praze 2 není ani politik, ani... číst dále >

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Martha Issová: Role Marie v Dukle 61 mě vysvobodila ze stereotypů

Herečka Martha Issová, životní partnerka režiséra Davida Ondříčka, zazářila... číst dále >

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

Reklama