Živíte se některá pouze MLM?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.18 13:45
Živíte se některá pouze MLM?

Ahojky.
Tak mě zajímá zda se mezi Vámi najde některá maminka, která se živí pouze MLM? Popřípadě samozřejmě i nějakým osobním prodejem. Nezajímá mě jaká je to společnost, jen jestli se Vám povedlo prorazit, jak dlouho to cca děláte a kolik si cca vyděláte? Klidně anonymně. Já píšu anonymně, aby mi pak nechodily zprávy s nabídkami. Díky :kytka:

Reklama

Reakce:

Borůvka1990
Kelišová 5365 příspěvků 22.02.18 13:53

A co je MLM? :oops:

BaMaK
Závislačka 2748 příspěvků 5 inzerátů 22.02.18 14:03

@Borůvka1me prvni napadlo mlete maso:-). Zase nejaka nova dieta.

Elishka1
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 22.02.18 14:04

To bude multi level marketing - pyramidy, např. OVB a nějaké čistící prostředky

Borůvka1990
Kelišová 5365 příspěvků 22.02.18 14:07
@BaMaK píše: @Borůvka1me prvni napadlo mlete maso:-). Zase nejaka nova dieta.
:P :P Taky jsem si nadpis spojovala se žvancem :lol: :P :P proto jsem sem vlezla :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.18 14:10

Myslíš prodej prostředků nějakých nebo i pojišťovnictví? Bo někdo to háže do jednoho pytle. :D zkušenosti mám prodej kosmetiky-katastrofa, přijdeš si na pár kaček, v dnešní době kdy jde všechno objednat přes internet… pojišťovnictví já vydělávám 15-20 tis. Manžel 80-100tis. Ale trvalo to, než jsme se k tomu dopracovali. Prosím anonym nechat!!!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.18 14:19

Napíšu taky anonymně. Jednu dobu jsem se tímto živila, ale tam nešlo primárně o provize z prodeje, šlo o letadlo, takže mnohem větší příjmy byly ze zprostředkování. Dalo se tím vydělat třeba 200 tisíc měsíčně, ale po velmi omezenou dobu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.18 18:15

Myslím klasický multi level marketing. Tvoření své sítě distributorů. Např. Dedra, Better, Farberlic a třeba i jiné odvětví než kosmetika nebo prostředky… prostě cokoliv na tento princip

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.18 19:01

V současné době dělám. Jiné odvětví než kosmetika. Ale jsem nahoře, takže to je možná rozdíl v tom, jestli jsi někde dole a taky záleží na tom, jaký je systém, jak jsou řešené úrovně a tak. :nevim: Anonymka 14.19

Litauska.r
Nováček 3 příspěvky 02.08.18 21:21
Živím se mlm

Ano dá se uživit z Mlm začala jsem na mateřské dovolené ze začatku to přineslo pár kaček..Teď jsem doma z dětma a spokojená chtělo to ze začatku zamakat vybudovat si svůj tým.dělám dedru jsem strašně spokojená provize za prodej provize za můj tým spoustu darečku za objednávky ruzné akce. Pro upozornení nikoho nenutím jen odpovídàm na dotaz

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama