Policie a tetovaní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikolka135
Povídálka 26 příspěvků 21.02.18 20:04
Policie a tetovani

Ahojky, chtela jsem se zeptat jestli nektera pracujete u policie nebo nekoho takoveho neznate. Mym snem je tam jednoho dne pracovat, ale problem je, ze mam nad kotnikem male tetovani a na strankach policie maji siluetu cloveka a ani tam pry nesmi nic byt. Jsem z toho spatna.. :,(

Příspěvek upraven 21.02.18 v 20:08

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9786 příspěvků 21.02.18 20:07

Já tedy u policie nedělám ale mám v rodině i známý a vím že tetování normálně mají :)

cecetka
Kelišová 7145 příspěvků 21.02.18 20:07

@Nikolka135 Obecne by tetovani nemelo byt na mistech viditelnych (co nejsou schovana pod uniformou). Pokud bys nosila jen kalhoty, nebylo by videt. Ale jako zena bys asi nosila i sukne, takze tam je problem :nevim:

Nicmene… prihlas se a uvidis.

AnastazieB
Echt Kelišová 8230 příspěvků 21.02.18 20:07

Nesmí být viditelné (pokud jsi oblečená). Nebo se musí dát zakrýt. Ale jinak ho mít můžeš.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 21.02.18 20:13

A myslím, že ještě nesmí být s extremistickou, nacistickou apod. tématikou.

Nikolka135
Povídálka 26 příspěvků 21.02.18 20:27

Neni to nic se spatnou tematikou, da se to i zakryt delsi ponozkou.. Nevím proc nezakazi jem ruce, krk a hlavu :think:

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 21.02.18 20:34
@Nikolka135 píše:
Neni to nic se spatnou tematikou, da se to i zakryt delsi ponozkou.. Nevím proc nezakazi jem ruce, krk a hlavu :think:

Pokud je malý tak si kup od dermacolu cover makeup a během pár vteřin to zamázneš a není co řešit. Taky se tímto směrem hodlám po tom co mi ratolest odroste vydat a tetování mám na zádech do půlky krku a na bedrech.

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 21.02.18 20:35

Existují i make-upy, které to krásně zakryjí, takže pokkud je tetování malé v kalhotech ho schováš a když bude potřeba sukně tak to elegantně zamaskuješ, neměl by býýt problém :)

Šarlota4
Echt Kelišová 9507 příspěvků 21.02.18 20:36

Muzi nemaji ve stejnokroji zadne zkracene verze( kratasy apod), zeny si myslim maji sukne jen na kancelarskych pozicich ( mluvci apod). Myslim, ze tve pidi tetovani nikomu vadit nebude. A nikdo te nebude svlikat a lustrovat.

Jana206
Nadpozemská drbna 26128 příspěvků 21.02.18 20:42

Sukně jsou jen na kancelarskych pozicich a nejsou povinne. Tetování musí být schované.

iziwolvie
Kecalka 365 příspěvků 21.02.18 21:08

Můj známý pracuje u policie. Má tetování na rameni, nevadí to, jen nesmí být vidět.

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2426 příspěvků 21.02.18 21:09

Tetovani mit muzes, jen v dobe sluzby nesmi byt viditelne. Napr. budes mit kosili s kratkym rukavem a na predlokti mas tetovani, tak ho proste prekryjes naplasti, navlekem… Taky bys nemela mit napr. dredy, piercing na obliceji apod.

lupatockova
Povídálka 30 příspěvků 21.02.18 21:17

Kamarádka tam pracuje a má několik tetování…i na předloktí a dokonce i piercing v obličeji

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2426 příspěvků 21.02.18 21:25
@lupatockova píše:
Kamarádka tam pracuje a má několik tetování…i na předloktí a dokonce i piercing v obličeji

Ale ten piercing si v uniforme snad sundava ne? Neni jen obcanskej zamestanec? To by asi klidne mohla mit piercing nebo ty dredy :think:

novakova.t
Závislačka 3168 příspěvků 1 inzerát 21.02.18 21:36

Tetování mít muzes ale zakrtyte např. Naplasti nebo jeden policajt mel potetovane ruce tak mel tričko s dlouhým a pol. kosily.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance začaly tréninky a něco navíc. Kdo se dá letos dohromady?

Nové díly pořadu StarDance se nezadržitelně blíží, známé české osobnosti... číst dále >

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama