Volná tekutina v břiše

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
terka-com
Povídálka 16 příspěvků 24.01.19 17:57
Volna tekutina v brise

Zdravim holky :),

chci se zeptat jestli mate nektera zkusenost s volnou tekutinou v dutine brisni.

Na gynde mi ji doktor nasel. Delali testy na zanet/onko vse negativni. Praskla cysta to pry taky neni. Mesicky mam normalne pravidelne.

Dnes na kontrole na gynde tam tekutina stale je, cca 1-5deci. Opět mi vzali krev jeste jednou na testy. Vypadá ze taky moc nevi co by to mohlo byt :nevim:

Dekuji :)

Reakce:
Vemas
Kelišová 5450 příspěvků 24.01.19 18:19

Ja lezela s tekutinou v maly panvi na chirirgii, ale me bolelo bricho. Nikdo nevedel co to je, ale pry to nebylo gynekologicke. Ale taky nevedeli co to je.
Po par dnech se to vstrebalo a ja sla domu :nevim:

lampicka11
Závislačka 3547 příspěvků 5 inzerátů 24.01.19 18:23

Já tohle měla za dělohou. Po ms to samo zmizela. Ani jsem o tom nevěděla :nevim:

Uživatel je onlinechaela
Ukecaná baba ;) 1768 příspěvků 1 inzerát 24.01.19 18:32

Já jsem mela volnou tekutinu v břiše po úrazu. Taky se mi vstřebala sama, bez jakýchkoliv potíží.

terka-com
Povídálka 16 příspěvků 24.01.19 19:06

@Vemas @lampicka11 @chaela dekuji holky, ja ji tam mam prave uz pres pul roku min. Na revizi po setsinedelce tam byla a ted je malymu 9 mesicu. No sem zvedava co z toho bude :roll:

terka-com
Povídálka 16 příspěvků 26.01.19 20:08

@chaela
Muzu se zeptat jake množství a po jak dlouhe dobe se to vstrebalo? Dekuji:)

Uživatel je onlinechaela
Ukecaná baba ;) 1768 příspěvků 1 inzerát 26.01.19 22:44

@terka-com To bohužel neporadím, byly mi 3 roky. Vstřebalo se to během týdne v nemocnici, ale kolik ji bylo, netuším.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >