Volné beta HCG / pohlaví

Anonymní
30.3.20 20:53

Volné beta HCG / pohlaví

Prosím, napiště mi prosím Vaše hodnoty volné beta HCG z prvotrimestrálního screeningu a k tomu pohlaví dětátka.

Děkuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

M-A
632
30.3.20 21:39

20,60 holka. Ono to o necem vzhledem k pohlavi vypovida?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.20 21:41
@M-A píše:
20,60 holka. Ono to o necem vzhledem k pohlavi vypovida?

No to právě chci zjistit, ale ve většině případů prý nad 50 holčička, nižší kluk, ale záleží i na věku.

• Nahlásit
  • Citovat
2698
30.3.20 21:44

A nebylo by lepší počkat do utz kde to půjde vidět? Mám dva roky starého kluka a představa ze půjdu hledat do svých záznamu, co jsem měla za hodnoty kvůli anonymní uživatelce emimina, která je jen zvědavá, co čeká… tak to určitě ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
M-A
632
30.3.20 21:46

Na věku, jako matky? Ditete asi ne, když by to melo byt v cca stejny tyden u vsech. Me bylo tou dobou cerstvych 27 a druhe dite, prvni kluk a od nej to nemam takhle v mailu zpracovany, a hlavne to je uz 7 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
M-A
632
30.3.20 21:48

@Verurizeckova ja jen koukla do mailu v mobilu, maily s hvezdickou moc nemam a ten jsem si nechala i tak trochu na pamatku, tak to byla otazka asi minuty se projlikat, to me nedela problem :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.20 21:58
@Verurizeckova píše:
A nebylo by lepší počkat do utz kde to půjde vidět? Mám dva roky starého kluka a představa ze půjdu hledat do svých záznamu, co jsem měla za hodnoty kvůli anonymní uživatelce emimina, která je jen zvědavá, co čeká… tak to určitě ne :nevim:

Nikdo se neprosil, aby jste psala :D

• Nahlásit
  • Citovat
2698
31.3.20 08:07

@M-A ten koment vůbec nebyl na tebe :) jen jsem si představila jak já jdu hledat ten papír a nějak se mi nechtělo. Mít to po ruce, tak to zvážím, ale nemám :nevim: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama