Reklama

VOŠ Sokrates

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miuacek
Nováček 3 příspěvky 11.02.17 07:38
VOŠ Sokrates

Je tady někdo, kdo má zkušenosti s touto školou? Hlavně mě zajímá kombinované studium… Zkušenosti, názory, rady, hodnocení, uplatnění po ukončení a ještě mě zajímá jestli je nutné absolvovat všechny konzultace. Prosím opravdu jen kdo má zkušenosti

Reklama

Reakce:

MeganB
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 11.02.17 08:30

Byla jsem tam na prijimackach. Nevěděla jsem vše a měla jsem plný počet :lol: a potom někdy v říjnu mi psali, ze u nich mužů nastoupit a nemusím platit školné :lol: takze asi tak

Miuacek
Nováček 3 příspěvky 23.02.17 14:35

Nikdo?

HonyProsek77
Nováček 3 příspěvky 24.02.17 21:58

Já bych školu určitě doporučil. Pro mě to je dobré pokračování v ekonomice po střední. Fajn učitelé. Celkem v pohodě učebny a škola.

HaPrist
Nováček 5 příspěvků 02.03.17 22:18

Jsem absolventkou kombinovaného studia. Pokud dodržuješ termíny, je to v pohodě a nemusíš chodit na všechny přednášky. Právní předměty byly většinou vedené někým z praxe, takže pro představu, jak to chodí docela dobré. Občas nějaký předmět byl slabší, ale celkově v pohodě.

Miuacek
Nováček 3 příspěvky 03.03.17 11:49

@HaPrist děkuji. a nasla jste uplatnění v oboru po dokončení studia?

MeganB
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 03.03.17 13:01

@Miuacek moc bych jim nevěřila, jsou to nováčci a jeste mají +-stejnou přezdívku

HaPrist
Nováček 5 příspěvků 23.03.17 19:11

Miuacek nemáte za co. Dělám administrativu u jedné advokátní firmy.

Monca101
Nováček 5 příspěvků 11.07.17 17:53

@Miuacek
Možná pozdě, ale já osobně ji moc nedoporučují. Opravdu jím nejde moc o kvalitu, ale spíše kvantitu. Jediny pro mě zajímavý předmět byl extremismus a terorismus což když zaměření je obecně právní činnost je dost zvláštní :D U jiných předmětu nic moc se tyče vyučujících. Snad ještě co se týče výuky práv jako občanské atd ve směs to jsou mladí učitelé ale zase ti jsou rádi že odříkají co musí a jdou domů.

Mona Donátová
Nováček 1 příspěvek 16.08.17 21:04

Já mohu školu docela doporučit. Mají dost praxe, zkoušeli jsme jak to chodí u soudu a celkem zajímavý je trenažér soudní síně.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama