VOŠ Sokrates

11.2.17 07:38

VOŠ Sokrates

Je tady někdo, kdo má zkušenosti s touto školou? Hlavně mě zajímá kombinované studium… Zkušenosti, názory, rady, hodnocení, uplatnění po ukončení a ještě mě zajímá jestli je nutné absolvovat všechny konzultace. Prosím opravdu jen kdo má zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

563
11.2.17 08:30

Byla jsem tam na prijimackach. Nevěděla jsem vše a měla jsem plný počet :lol: a potom někdy v říjnu mi psali, ze u nich mužů nastoupit a nemusím platit školné :lol: takze asi tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.17 14:35

Nikdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.17 21:58

Já bych školu určitě doporučil. Pro mě to je dobré pokračování v ekonomice po střední. Fajn učitelé. Celkem v pohodě učebny a škola.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.17 22:18

Jsem absolventkou kombinovaného studia. Pokud dodržuješ termíny, je to v pohodě a nemusíš chodit na všechny přednášky. Právní předměty byly většinou vedené někým z praxe, takže pro představu, jak to chodí docela dobré. Občas nějaký předmět byl slabší, ale celkově v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.3.17 11:49

@HaPrist děkuji. a nasla jste uplatnění v oboru po dokončení studia?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
563
3.3.17 13:01

@Miuacek moc bych jim nevěřila, jsou to nováčci a jeste mají +-stejnou přezdívku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 19:11

Miuacek nemáte za co. Dělám administrativu u jedné advokátní firmy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.17 17:53

@Miuacek
Možná pozdě, ale já osobně ji moc nedoporučují. Opravdu jím nejde moc o kvalitu, ale spíše kvantitu. Jediny pro mě zajímavý předmět byl extremismus a terorismus což když zaměření je obecně právní činnost je dost zvláštní :D U jiných předmětu nic moc se tyče vyučujících. Snad ještě co se týče výuky práv jako občanské atd ve směs to jsou mladí učitelé ale zase ti jsou rádi že odříkají co musí a jdou domů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.8.17 21:04

Já mohu školu docela doporučit. Mají dost praxe, zkoušeli jsme jak to chodí u soudu a celkem zajímavý je trenažér soudní síně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama