Voucher na rozvod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 15:58
Voucher na rozvod?

Dobrý den, prosím o radu… jdu na svatbu a mám na starosti hry… chci tam dát manželský kvíz :lol: na konci kvízu-když se novomanželé neshodují se dáva VOUCHER NA ROZVOD. nevíte, kde se to dá sehnat, popřípadě nemá to někdo doma? :think: Prosím, prosím pomožte mi :hug: anonym, aby si to nevěsta nepřečetla :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 2035 příspěvků 04.06.19 16:10

Zaprvé si to asi můžeš nakreslit v malování a za druhé - je to dost trapné, určitě by to novomanželé chtěli? Jsem zpětně ráda, že jsem na naší svatbě všechny obdobné hry zatrhla.

karkarka
Závislačka 3788 příspěvků 04.06.19 16:13

Díky bohu, že sem na své svatbě podobné hry zatrhla. Není nic trapnejsiho, než dát na svatbě novomanzelum voucher na rozvod.

Modesta
Závislačka 2553 příspěvků 04.06.19 16:15

Takových pitomostí najdeš, stačí googlit. Osobně mi to taky přijde dost nevhodné, ale ty sama znáš nevěstu a ženicha a jejich smysl pro humor určitě lépe :nevim:

venulka1
Kecalka 470 příspěvků 04.06.19 16:26

Jsem ráda že takové hry jsme neměli prijde mi to trapné a popravde dostat voucher na rozvod v den svatby bych vazne nechtela ale zase ty víš co máte rádi a co ne

Ou
Echt Kelišová 7755 příspěvků 04.06.19 16:27

Tak jako když už někdo má potřebu dělat podobné humory, tak by bylo lepší, kdyby bylo vidět, že si s tím dal práci a vymyslel to tak, aby to bylo konkrétně o těch dvou a ne nějaká idiocie z internetu.

Ale jinak budou daleko radši, když jim dáš prachy.

Chytrak
Závislačka 3349 příspěvků 04.06.19 16:30

To te kamaradce zavidis, ze se vdava nebo proc zrovna tam chces hrat takovou hovadinu? :nevim:

Edit- ale nevestu neznam, tak treba ji to prijde jako sranda k popukani…

Lalelale
Závislačka 4739 příspěvků 04.06.19 16:38

Jsi si jistá, že se tohle novomanželům bude líbit? Ty je znáš nejlíp, mně osobně by to ale přišlo silně nevhodné. Voucher na rozvod v den svatby, ouch

Tichošlápek
Extra třída :D 14734 příspěvků 04.06.19 16:38

Nakresli to sama, ať je to aspoň originální. Osobně by mi to prislo velmi nevhodné a ani trochu vtipné. Vlastně by mne to o trochu ranilo byt novomanžely

Kriss Tina
Extra třída :D 10709 příspěvků 04.06.19 16:43

Ježíš to je další bláznivina co musím zakázat až se budem brát. Sme ve fázi plánování a už tak musím krotit tchyni a její výmysly, teď abych krotila i kamarádky, aby je podobna traparna nenapadla :roll: nepřijde mi to vtipné zmiňovat na svatbě hned rozvod.

Veronika5507
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 04.06.19 16:52

Ja osobne taky tyhle hry zatrhla. Ale treba kamaradka to mela a bavili se. Nekdo na to je, nekdo ne. Ale asi bych nedavala voucher na rozvod, ale treba ze ten, ktery neuhadne, musi pro toho druheho neco delat. Treba tyden snidane do postele, nebo nevim.. zminovat rozvod na svatbe mi prijde taky moc..

Michal1986
Kecalka 372 příspěvků 04.06.19 17:09
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím o radu… jdu na svatbu a mám na starosti hry… chci tam dát manželský kvíz :lol: na konci kvízu-když se novomanželé neshodují se dáva VOUCHER NA ROZVOD. nevíte, kde se to dá sehnat, popřípadě nemá to někdo doma? :think: Prosím, prosím pomožte mi :hug: anonym, aby si to nevěsta nepřečetla :D

hry na svatbě jsou samy o sobě dost ubohé a nucené.. a hra, ve které se dává „voucher na rozvod“? 8o Ty hádám nebudeš nejostřejší pastelka v penálu co? Chtěla bys ty na své vysněné svatbě slyšet od nejbližší kamarádky, že se určitě rozvedete, protože jste neprošli nějakým stupidním kvízem? :think:

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15149 příspěvků 04.06.19 17:12

A to je vtipný?

Lentilkaaa83
Závislačka 3183 příspěvků 04.06.19 17:19

Kvíz jsme měli a byla to sranda. Ale dostat voucher na rozvod, tak teda fakt nejasam radosti.

bobulka88
Stálice 100 příspěvků 04.06.19 17:25

Nebylo by lepsi voucher na anulovani snatku? :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama