Jaký dárek 10 letému klukovi k svátku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monika0912
Kecalka 101 příspěvků 26.05.19 22:50
Jaký dárek 10 letému klukovi k svátku

Ahoj, prosím o pomoc. Příští týden slaví synovec svátek a já absolutně nevím co mu koupit :nevim:
Je mu 10 let a jediné co ho momentálně zajímá je PS4. Ještě loni jsme kupovali lego, nerfky, jednu dobu ho bavil Tary, tomu je ale už konec. Hadrů a hraček má plno, jako každé jiné dítě v dnešní době. Kupujeme vždy dárky max. do 500,– a když jsem se ho zeptala co by chtěl, tak buď neví a nebo si představuje dary, který od nás tedy ne-e :lol:
Teď mi řekl, že by chtěl peníze, aby si za ně mohl koupit peníze do jaké si nesmyslné hry na PS4 8o v čemž ho rozhodně nehodlám podporovat. Poraďte mi prosím co kupujete vy, protože mě opravdu nenapadá nic :( :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ou
Echt Kelišová 7692 příspěvků 26.05.19 22:55

Vezmi ho na něco do kina, nebo třeba na únikovku a pak zmrzlinu/hambureg. Nedávej mu věc, dej mu společný čas, který ho bude bavit.

Aduš8
Závislačka 4768 příspěvků 26.05.19 23:02

My si k svátku většinou popřejeme a koupíme čokoládu, když se v tu dobu vidíme. Oslava svátku, to jako fakt? Neřeknu popřát, rodiče dítěti a podobně, ale lítat kvůli dárku k svátku 8o ale jinak, stejně mu neuděláš ničím jiným radost, než tím, co vám nadiktoval, chyba byla se ho ptát. Když mu přání nesplníš, bude zklamaný.

Vemas
Kelišová 5604 příspěvků 26.05.19 23:05

Knizku? Muj 10ti lety docela cte, zavodne sportuje, kdybych mu dala penize, tak si je setri na boty, vzdy si vybere nejaky nesmyslne drahy, tak mi “doplaci”.
za vysvedceni si preje “repracek”
Kazdopadne kino/aqua park je vzdy dobry napad.

Monika0912
Kecalka 101 příspěvků 26.05.19 23:26

Děkuji :palec: ale není to syn, ale synovec. Mám své dvě děti rok a 5 let, takže kino, únikovka atd.. to ne

Monika0912
Kecalka 101 příspěvků 26.05.19 23:33
@Aduš8 píše:
My si k svátku většinou popřejeme a koupíme čokoládu, když se v tu dobu vidíme. Oslava svátku, to jako fakt? Neřeknu popřát, rodiče dítěti a podobně, ale lítat kvůli dárku k svátku 8o ale jinak, stejně mu neuděláš ničím jiným radost, než tím, co vám nadiktoval, chyba byla se ho ptát. Když mu přání nesplníš, bude zklamaný.

Taky bych to nejradši zrušila, všude jinde slaví jen narozeniny s babičkami a dědečky, ale my musíme slavit snad se všemi a všechno, už je to na palici. Hlavně mi kolikrát přijde, že se vydělává jen na dárky, každý měsíc se někdo slaví, kromě listopadu máme nabitý celý rok oslavami :zed:

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1144 příspěvků 26.05.19 23:49

Velké balení slizu. I u 10 letych děti stále frčí. :lol:

Králičice
Extra třída :D 13417 příspěvků 27.05.19 05:46

@Monika0912 - co nějaký časopis o hrách? k svátku bohatě stačí.. Nebo jsem našla obal na ovladač či jinou blbost https://www.herni-svet.cz/…rislusenstvi?p=2

Ivul87
Ukecaná baba ;) 1104 příspěvků 27.05.19 05:59

Kupovala jsem teď bráchovi, 9 let, tričko s logem Nerf, byl nadšený. Psala jsi, že synovec má Nerfky… Bratr to žere ale dost - kroužek, tábor…

ladai
Závislačka 3684 příspěvků 27.05.19 06:15
@Aduš8 píše:

Přesně my svým dětem poprejem
Jdem do kina nebo bazénu

katyna1984
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 27.05.19 07:09

I u našeho puberťáka ve třídě stále s oblibou vyrábí slizy. Takže bych nakoupila aktivátory, lepidla a barvičky.. Ať si může vyrobit svůj. A to si syn taky za vysvědčení přeje pár peněz do Fortnite :lol: ale kupodivu, když včera přijel z výpravy, první šel míchat a hraní odložil :lol:

Do kina se dají koupit i dárkové poukázky, taky už děti dostaly od bratra, i když teda k narozeninám ;)

Lama Lama
Hvězda diskuse 53125 příspěvků 27.05.19 07:19

Unikovku, knihu, audio knihu, Bluetooth sluchátka, skateboard

Monika0912
Kecalka 101 příspěvků 27.05.19 08:48

Super, moc děkuji :palec: a ten sliz a výroba slizu je dobrý nápad. Kouknu hned na to :lol:

Monika0912
Kecalka 101 příspěvků 27.05.19 09:00
@katyna1984 píše:
I u našeho puberťáka ve třídě stále s oblibou vyrábí slizy. Takže bych nakoupila aktivátory, lepidla a barvičky.. Ať si může vyrobit svůj. A to si syn taky za vysvědčení přeje pár peněz do Fortnite :lol: ale kupodivu, když včera přijel z výpravy, první šel míchat a hraní odložil :lol:Do kina se dají koupit i dárkové poukázky, taky už děti dostaly od bratra, i když teda k narozeninám ;)

Ano, to je přesně ta hra, kterou hraje :lol: :lol: :lol:

Lama Lama
Hvězda diskuse 53125 příspěvků 27.05.19 09:02
@Aduš8 píše:

co je to za blbost?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama