Dítě místo v autosedačce navázáno v šátku

5719
22.1.21 17:21

Vození v autosedačce

Dneska jsem prožila na parkovišti na benzínce celkem šok. K vedlejšímu stojanu přijelo auto, kde na místě spolujezce seděla ženská s dítětem v šátku místo v autosedačce. Mohlo mu byt tak pul roku. Myslela jsem, že už je v ČR automatické dávat déti do autosedaček. Znáte ve svém okolí někoho, kdo dělá podobnou hloupost? Moje tchyně vozila svoji desetiletou dceru bez sedačky na místě spolujezdce, protože sedačku v té době používala mladší sestra. Švagrová v té době byla velmi drobné dítě, nejmenší v ročníku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6404
22.1.21 17:23

Nastesti neznam. Vsichni co maji deti tak je maji radi a neriskuji jejich zivot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5719
22.1.21 17:27
@JancaS84 píše:
Nastesti neznam. Vsichni co maji deti tak je maji radi a neriskuji jejich zivot.

Taky to tak mam, a pribuzni z moji stranytaky. Proto jsem z toho byla v soku. I moje povedena tchyne mimino vozila ve vajicku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.21 17:36

Ano, kamarádka takto vozí své dítě. Její rodina vozí děti na dálnici v kufru.

• Citovat
  • Nahlásit
30220
22.1.21 17:42

Už roky jsem neviděla dítě, které by nebylo v sedačce. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24091
22.1.21 17:43

Ono stačí občas kouknout, jak vozí lidi děti do školy nebo do školky. To člověk taky kolikrát valí oči na drát. Synova spolužáka takhle třeba běžně přivezla do školky matka na klíně na místě předního spolujezdce. A to prosím bydlí opravdu za rohem od školky. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5719
22.1.21 17:45

@Svistice Tak to je mazec, my deti vodime do skoly i skolky, takze jak to vypada v autech na parkovisti nevim.

@Anonymní píše:
Ano, kamarádka takto vozí své dítě. Její rodina vozí děti na dálnici v kufru.

Z jakeho duvodu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5719
22.1.21 17:45
@Bábrdl píše:
Už roky jsem neviděla dítě, které by nebylo v sedačce. :think:

Ja prave taky ne. Ja vozim pripoutane i psy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6276
22.1.21 17:48

Primárně dítě vždy poutám do autosedačky, ale už se mi párkrát stalo, že jsem nouzově takto chvíli jela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5719
22.1.21 17:49
@fenny píše:
Primárně dítě vždy poutám do autosedačky, ale už se mi párkrát stalo, že jsem nouzově takto chvíli jela.

Z jakeho duvodu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
662
22.1.21 17:49

Znam dost lidi, kteri vozi deti do skoly nebo ze skoly bez sedacek nebo poutani. A na krouzky a z krouzku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
424
22.1.21 17:50

Bez sedačky ne, ale když vidím na parkovištích a na marketplace co všechno lidi považují za sedačku, tak je mi těch dětí opravdu líto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6276
22.1.21 17:52

A u nás na vsi se odjakživa vozily děti na klíně, většinou u řidiče, jen tak na projížďku po vesnici a je to tu běžná praxe dodnes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
424
22.1.21 17:52
@VilaAnalka píše:
Znam dost lidi, kteri vozi deti do skoly nebo ze skoly bez sedacek nebo poutani. A na krouzky a z krouzku.

Vždyť je to kousek. / Jedu pomalu. / Co by se tady na okresce mohlo stát? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6276
22.1.21 17:54

@Wani Když dítě i po přestávce na kojení řvalo a řvalo, až se zalykalo. Jezdím s dětma většinou sama, mimino vzadu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat