Vracení daní za děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NikčaTrub
Stálice 62 příspěvků 02.10.18 09:02
vracení daní za děti

Ahoj, včera jsem nastoupila do práce, podepisovala jsem milion papírů i růžový, týkající se daní, ale nikde jsem nevyplnovala, údaje o dětech. Přítel úlevu na daních na děti neuplatnuje. mám se v práci připomenout? abych to doplnila? nebo si to zaměstnavatel automaticky někde dohledá? díky za info, jsem z toho jelen

Reakce:

eumedon
Extra třída :D 13732 příspěvků 02.10.18 09:16
@NikčaTrub píše:
Ahoj, včera jsem nastoupila do práce, podepisovala jsem milion papírů i růžový, týkající se daní, ale nikde jsem nevyplnovala, údaje o dětech. Přítel úlevu na daních na děti neuplatnuje. mám se v práci připomenout? abych to doplnila? nebo si to zaměstnavatel automaticky někde dohledá? díky za info, jsem z toho jelen

Připomenout se, nemá proč a jak to dohledávat. Ten růžový papír jste měla nejen podepsat, ale vyplnit na něm taky děti, které chcete uplatňovat. Možná to bude chtít doložit (třeba čestným prohlášením, on už řekne). Ale iniciativa musí vyjít od vás, on na to nemá detektivní službu.

zrcadlo
Kelišová 6946 příspěvků 02.10.18 09:22

@NikčaTrub V růžovém prohlášení na přední straně vypíšeš děti (jména a rodná čísla), a dodáš potvrzení zaměstnavatele otce dětí, že on slevu neuplatňuje (pokud nemá zaměstnavatele, tak jeho čestné prohlášení), a ještě kopie rodných listů dětí doneseš účetní.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >