Vranovská přehrada ubytování

127
6.2.16 13:33

vranovská přehrada ubytování

Ahoj holky. Múžete mi doporučit nějakou pěknou chatu, chalupu a nebo ubytování pro asi tři rodiny s dětmi u Vranovské přehrady. Nejlépe s bazénem a se zahradou zařízenou pro děti. Jsem moc náročná? Dík za tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

328
6.2.16 14:04

dovolená

Maminky máte nějaké typy na hezké ubytování v Luhačovicích? Děkujiza nápady :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
6.2.16 14:42

@loulek a pro mě tip nemáte? jsme se dostali nějak z vranova do luhačovic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
244
6.2.16 14:44

@andriaana na strankach Vranovske plaze je docela velky vyber ubytovani. Chat,, penziony, hotely…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
6.2.16 14:47

Jj to je.ale chtěla jsem nějakou z osobní zkušeností. všechno je krásně popsané a nafocené, ale realita může být jiná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12071
6.2.16 15:54

@andriaana babyhotel Karolinka. Byly jsme tam před 2lety, to zrovna otvirali. Pro děti mají velkou hernu, pujcuji i zdarma třeba kocarky a bazen menší mají. Je to trochu dražší ale výhled na vranovský zámek nádherný. Snad ještě funguji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24964
6.2.16 15:55

Nemám osobní zkušenost, ale příjde mi to ideální pro rodinyhttp://gaudeo.hotel.cz/?hseo=gaudeo#utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=hotely-nove-import&gclid=Cj0KEQiA0Na1BRDlkqOcyczng5cBEiQAnEDa2PT1Bj9nDVrCE_Tdge1UyJdVy4ZS4U9qHm8uv_Js-n8aArhL8P8HAQ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24964
6.2.16 16:00

Nejde mi vložit odkaz, ale Gaudeo na vranovské pláži vypadá dobře a Babyhotel Karolinka je asi teď top v okolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5379
6.2.16 19:04

V Gaudeo na Vranovské pláži byla loni babička s naším klukem. Je to nové, byla jsem velice mile překvapená, jak to bylo čisté, moderní, praktické a pěkné. Dobrá poloha je taky výhoda.

Bazén tam tedy nebyl, vzhledem k tomu, že je to na pláži přehrady 8) Nějak osobně mi požadavek na bazén u přehrady přijde trochu podivný ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama