Vrátit se nebo ne, máme krizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.19 12:53
Vrátit se nebo ne?

Ahoj holky, měli jsme s přítelem krizi, byla spíš z mojí strany a byla jsem úplně na pěst, pak jsem zjistila, že si píše s kolegyní z práce a byla jsem totálně psycho. Rozešli jsme se. Za chvíli tomu bude půl roku, pořád ho moc miluji :( začali jsme si psát a přemýšlet nad tím, že bychom to dali znova dohromady. Moc bych chtěla, stále k němu něco cítím. Problémy, které jsem měla a byla pak protivná, jsem si vyřešila a dost jsem se změnila. Jen mám stále dilema. Srdce by chtělo, ale rozum je na vážkách. Vůbec nevím, jak se rozhodnout. :zed:

Reakce:
Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 26.06.19 12:58

A co si udělala nebo co se ti stalo?

Uživatel je onlinewildcherry
Neúnavná pisatelka 17380 příspěvků 26.06.19 13:22

Proc ti rozum rika ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.19 15:15

Pracovali jsme spolu a já začala mít z toho ponorku, pak jsem ho začala obviňovat, že na tu kolegyni se víc směje, víc na ni kouká a kdesi cosi… až se to stalo pravdou, ale nic mezi nimi nebylo, když jsme ještě byli spolu.

Uživatel je onlinewildcherry
Neúnavná pisatelka 17380 příspěvků 26.06.19 15:33
@Anonymní píše:
Pracovali jsme spolu a já začala mít z toho ponorku, pak jsem ho začala obviňovat, že na tu kolegyni se víc směje, víc na ni kouká a kdesi cosi… až se to stalo pravdou, ale nic mezi nimi nebylo, když jsme ještě byli spolu.

No a spali spolu? Tahne to ted s ni? Pracuji spolu dal? Ja nevim, jestli ho milujes, zavazky zadny mezi sebou nemate, mozna bych do toho jeste jednou sla, pokud oba chcete.co se muze stat? Max ze se spolu zase rozejdete i kdyz je to bolestivy.Teda pokud neotehotnis, aby sis ho pojistila-nerikam ze ty ses takova zrovna, ale spousta takovych je a pak maji oci pro plac a,,nechapou jak se to mohlo stat zrovna jim,,.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1254 příspěvků 26.06.19 19:08

No asi by se měl spíš rozhodovat on podle popisu, když se z tebe stala taková saň :lol: hele pokud jsi schopná mu věřit a je tam ještě nějaká láska tak to zkus. Pokud, ale nejsi schopna udělat tlustou čáru za tím co se stalo a začít s ním odznovu, tak to nedělej. Bude se ti to furt vracet, časem začneš zase vyčítat, podezirat a takovej vztah je k prdu na obou stranách

Lotty28
Stálice 63 příspěvků 26.06.19 22:13

Na jednu stranu se mu nedivím, že jste se rozešli. Jako kdyby mi někdo začal říkat na toho se nesmíš usmívat, protože máš mě, a pracovali bychom spolu, tak bych ho asi taky brzy poslala do oběhu. Víš, ono, když někomu diktuješ, jak se má chovat k druhým, tak to z tvé strany taky není až úplně v pořádku. Taky by mě to za chvíli přestalo bavit. Nebuď tak majetnická. Teď záleží spíš asi na něm, jak se rozhodne. To, že bys chtěla ty je sice moc hezký, ale musíš brát taky v úvahu, co chce i „bývalý“ partner. Vztah není jen o tobě.

Váš příspěvek
Reklama