Vředy na dvanácterníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jahuro
Nováček 3 příspěvky 04.09.19 09:51
Vředy na dvanácterníku

Ahoj, jdu si pro radu. Už týden mě bolí žaludek. Nejvíc v noci, když se najím, uleví se mi. Vstávám ale takto v noci co dvě hodiny, ty bolesti mi nedají spát. Do toho mě začali celkem dost bolet záda. Byla jsem na pohotovosti, poslali mě na chirurgii, nic nenašli. Začíná mi připadat, že mi nikdo moc nevěří. Mám doma malého prcka, postarám se, ale tak nějak omezeně. Jsem objednaná na gastro kvůli podezření na vředy. Ale až za čtrnáct dní. Máte někdo zkušenost. Co na tu bolest, ať jsem schopná se starat. Mám algifenove kapky a helicid, ale i tak je to prostě chvílemi (hlavně noc) děsný. Děkuji a omlouvám se za anonym.

Reakce:
mamule42
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 04.09.19 10:06

@Jahuro Bohužel musíš počkat, udělají ti na gastru sondu do žaludku. Na bolest mi taky nic nedali, pokud to není akutní a nelezeš po zdi tak to moc doktoři neřeší. Ale na gastru mi pak udělali potřebná vyšetření a řešilo se to rychleji.

masinka9
Kelišová 5196 příspěvků 04.09.19 10:25

@Jahuro kup si cokoliv co obsahuje pantoprazolum jako účinnou látku, nejez dráždivé, tj. ostré, citrusy, zázvor, káva. To se docela divím, že tě neposlali na gastro pohotovost, protože vředy, pokud to jsou, tak jsou život ohrožující, může to prasknout. tipuju spíš na zánět žaludku, taky jsem to měla, v práci neschopenka, brala jsem Nolpazu. Na tu sondu žaludku si vem doprovod a nech si dát analgezii, bez ní je to dost hrozný zážitek.

Lenka_Hal
Extra třída :D 10121 příspěvků 04.09.19 10:40

Ja mivala takovou bolest taky nalacno, po jidle to preslo. Vsemozne leky na to bolest naopak zhorsily. Co mne zabralo bylo proste teple jidlo, predevsim polevky. A ano, nech si pred gastrem neco dat a ja to mela bez a je to neprijemne…a mimochodem vredy jsem nemela, ale bolest to byla hnusna.

Váš příspěvek
Reklama