Vrozená vada dělohy a ZT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Deniss88
Povídálka 34 příspěvků 23.03.19 10:46
Vrozena vada delohy a ZT

Ahoj holky, chci se zeptat, mam za aebou ZT v 8tt. Vcera kyretaz… Bylo mi řečeno, ze mam vrozenou vadu delohy, ale ze to nemusi a nemel byt problem v tehotenstvi. Mate s rim nekdo zkušenosti, donosil, jste udrave dite nebo se mam zacit bat, ze mit dite nikdy nebudu? Tohle bylo me 1 tehotenstvi a to že mam nejakou vasu delohy, jsem celý život nevedela. Mam ji pry srdcoviteho tvaru. Sikim strachy, ze by se ZT mohlo opakovat

Reakce:
Ennyka
Kecalka 125 příspěvků 23.03.19 10:51

Ahoj, mám to stejně jako ty. Zjištěno až při těhotenství, hned první těhotenství bylo OK a bez problémů. O tom že bych mohla mít nějaké problémy jsem si přečetla na netu až po porodu a byla jsem ráda, že jsem to nečetla dříve, jinak bych měla nervy stejně jako ty. Takže se nemusíš bát :-) nejspíše to byla jen náhoda.

Deniss88
Povídálka 34 příspěvků 23.03.19 13:12

@Ennyka ahoj, děkuji za odpověď, takze si myslis, ze by to na pripadne těhotenství vliv nemelo? Mam strach z druheho tehotenstvi, nechci tohle zazit znovu :( :(

panikockova
Závislačka 3518 příspěvků 23.03.19 19:44

@Deniss88 Mam taky srdcitou delohu, prvni tehotenstvi skoncilo ZT v 11.tydnu, a pak dve dalsi byly uspesny, mam dva kluky :D Takze ta vada s tim nejspis nesouvisela, i kdyz nejaky komplikace z toho byly.

Ennyka
Kecalka 125 příspěvků 23.03.19 21:05

@Deniss88 neboj, další těhotenství bude určitě OK. Spíše jsem slyšela že u dělohy tohoto tvaru bývají často dvojčata :-)

Deniss88
Povídálka 34 příspěvků 24.03.19 20:59

a můžu vědět,jaké komplikace prosím?

Deniss88
Povídálka 34 příspěvků 24.03.19 20:59

@panikockova mužu vědět jaké komplikace prosím?

panikockova
Závislačka 3518 příspěvků 24.03.19 21:52

@Deniss88 No spatne udelana revize po tom potratu, kdy sem pak musela znovu na revizi pod ultrazvukem, pak spatne vycistena deloha pri cisari, po 6n me museli docistovat. Zrejme se kvuli tomu tvaru nedostali vsude jak potrebovali. A pak po porodu pri odlucovani placenty silny krvaceni - placenta byla uchycena nahore v miste ty prepazky :nevim:

Váš příspěvek
Reklama