Vrzani - reklamace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
slivovicka
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 05.11.14 16:50
vrzani - reklamace?

Zdravim, mam problem s nasim kocarkem. Mam rok Britax B-Smart. Reklamovala jsem ho kvuli polohovani rukojeti, lamalo se. Reklamaci neuznali, ale i tak jsem dostala novy podvozek. Mam ho asi tyden a prijde mi, ze je nejaky rozhrkany a vrze. Nevrze snad jen na uplne hladkem povrchu. Jinak staci jen prejet nejaky hrbol nebo zatocit uz to vrze. Pokazde jinak a jinde. Nejsem z toho nadsena, ale nevim jestli je to duvod k reklamaci. Reklamovali byste? Diky

Reakce:
Nuníček
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 05.11.14 16:54

Nejdřív bych zkusila promazat (používám silikonový olej), záleží teda co přesně vrže.

slivovicka
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 05.11.14 17:07

@Nuníček Na to jsem prave neprisla. Pokazdy ten zvuk slysim odjinud. Prijde mi, ze to je v miste spoju, ale nevim.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 05.11.14 18:28

Vrzani promazat celej kocar. I v navodu se pise kocarek je treb apromazat. Aspon ja to mela v navodu u jiného kocarku. pouzivam w 5

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 05.11.14 18:41

Cisteni a promazani patri k udrzbe kocarku. Ja takto reklamovala klapani kolecka po par mesicich a bylo mi receno, ze klepou loziska a hlavne kvuli spine :roll: takze reklamace neuznana a 800 za profi vycisteni a promazani :zed:

slivovicka
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 05.11.14 20:07

Ale ja ho mam tyden :-(

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 06.11.14 07:32

Slivovička: to je jedno ze ho mas tyden. To je první co bys mela udelat. @Bibi239 : tuhle udrzbu zvladnu i sama…
Každý kocar promazavam susim a s kolecek dostavam nečistoty hned…Tudiz pak nepotrebuju profi cisteni…

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 06.11.14 07:36

@kattkka jo, ja taky, oni to udelali bez dohody, v ramci toho zkoumani reklamace a me jen predlozili ucet :cert:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 06.11.14 07:41

@Bibi239 Np jo jenomze ty jsi to reklamovala a byla to tvoje chyba..Jestli me rozumis ;)

slivovicka
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 06.11.14 08:17

@kattkka to jsi promazavala uplne novy kocar? To by me teda fakt nenapadlo a taky nevim, co vse mam promazat. Kdyz je neco nove, cekam ze to bude funkcni a ne ze to nejdriv musim opravit.

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 06.11.14 09:38

@slivovicka ber to tak, ze pokud chces mit boty nepromokave, taky je musis naimpregnovat hned a ne az ti promoknou.

@kattkka no, priznavam, ze takova peclivka nejsem, tehdy by mi bylo stacilo, kdyby zavolali, ze mam v lozisku kolecka bahno a proto asi klepe. Ale to je fuk

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 06.11.14 13:54

@slivovicka : ja si nekupuju nove kocary. Ale bylo to první co jsem rikala bratrankovi at to promaze. ;).Pac jim zacinal vrzat…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

(Ne)jezte vejce, (ne)jsou zdravá: Odborníci se zase přou o to, zda škodí, nebo ne

Velikonoce jsou za dveřmi a s nimi i tradiční extra nálož vajec, která jsou... číst dále >