VŠ, angličtina pro učitelskou praxi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.18 08:51
VŠ - poraďte prosím

Přemýšlím nad oborem angličtiny pro učitelskou praxi, ale teď jsem zjistila, že je to obor hlavně pro již kvalifikované učitele, a vystudování tohoto oboru neznamená, že mohu učit angličtinu na škole. Co se s tímto oborem dá dělat? Má někdo zkušenost? Děkuji

Prosím anonym, rodina neví že o tom přemýšlím a mohli by mě tu poznat.

Reakce:

truelly
Závislačka 2829 příspěvků 10.01.18 09:36

A proč nevystuduješ přímo anglistiku?
Nejdřív bakaláře a pak magistra, nejlépe v kombinaci s jiným oborem|?

Majka13
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 10.01.18 21:37

Soukromé lektorství. Podle mě je to dlouhodobě více naplňující a ce výsledku lépe placená práce, než na státních školách. Ale zároveň to chce dost osobnostní flexibility a jiné úrovně znalostí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 06:21

Na tohle můžeš mít normální angličtinu. Znám spoustu lidí, kteří u když by mohli být ve školách, a ze po nich s jejich vzděláním poptávka je…ale učí jen soukromě, protože je to lépe uživí.
Také jsem vystudovala cizí jazyk -učitelství a učila ve škole i v jazykové odpoledne. Teď s dětmi jsem ráda za volná odpoledne, která můžu věnovat jim.
Anonym, osobní informace.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >