Reklama

VŠ zápis předmětů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ella4
Stálice 65 příspěvků 13.02.17 19:41
VŠ zápis předmětů

Pěkný večer všem,
zítra se u nás na VŠ zapisují předměty na LS a jelikož si vyšší ročníky zapisují nejdřív, většina z nich už je skoro (nebo úplně) obsazená. Přemýšlím, jak zápis urychlit, aby se mi podařilo se na nějaké předměty zapsat. Přítel říkal, že bychom si předměty rozdělili a až spustí zápis, na dvou počítačích bychom to zkusili zapsat. Ale nevím, zda stag tohle umožňuje- vlastně dělat na jednom účtu ve stagu víc různých akcí najednou. Nemá prosím někdo zkušenost? Díky moc :)

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 19:47

Zapisovali jsme dceři kolegyně v pocitacove ucebne. Otevřenych asi 5compu. Takže jo, jde to.

Ella4
Stálice 65 příspěvků 13.02.17 20:00
@Anonymní píše:
Zapisovali jsme dceři kolegyně v pocitacove ucebne. Otevřenych asi 5compu. Takže jo, jde to.

děkuju, tak aspoň tak :)

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 20:09

U nás na škole byl tip si to jak kdyby vše přednakliknout (pootvírat do nových oken), v čase to jen aktualizovat a kdyžtak potvrdit…
Hodně štěstí, já jsem tento semestr zaspala asi o hodinu a půl a rozvrh vypadá jak vylámané hrábě :D

luccifera
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 13.02.17 20:59

U nas to STAG dovoloval… silena doba:)

Glumka
Kecalka 326 příspěvků 13.02.17 21:12

Jde to, ale stejně ten Stag spadne :D Vždy spadne :D

Chumchalice
Kecalka 145 příspěvků 13.02.17 21:22

Kdyz jsem se nevlezla, tak jsem psala na studijni o navyseni kapacity. Kdyz jsme se s holkama domluvily a napsalo nas vic, tak vzdy navysili…

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 14.02.17 10:07
@Glumka píše:
Jde to, ale stejně ten Stag spadne :D Vždy spadne :D

Vždy ne :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama