VŠ zápis předmětů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ella4
Stálice 65 příspěvků 13.02.17 19:41
VŠ zápis předmětů

Pěkný večer všem,
zítra se u nás na VŠ zapisují předměty na LS a jelikož si vyšší ročníky zapisují nejdřív, většina z nich už je skoro (nebo úplně) obsazená. Přemýšlím, jak zápis urychlit, aby se mi podařilo se na nějaké předměty zapsat. Přítel říkal, že bychom si předměty rozdělili a až spustí zápis, na dvou počítačích bychom to zkusili zapsat. Ale nevím, zda stag tohle umožňuje- vlastně dělat na jednom účtu ve stagu víc různých akcí najednou. Nemá prosím někdo zkušenost? Díky moc :)

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 19:47

Zapisovali jsme dceři kolegyně v pocitacove ucebne. Otevřenych asi 5compu. Takže jo, jde to.

Ella4
Stálice 65 příspěvků 13.02.17 20:00
@Anonymní píše:
Zapisovali jsme dceři kolegyně v pocitacove ucebne. Otevřenych asi 5compu. Takže jo, jde to.

děkuju, tak aspoň tak :)

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 20:09

U nás na škole byl tip si to jak kdyby vše přednakliknout (pootvírat do nových oken), v čase to jen aktualizovat a kdyžtak potvrdit…
Hodně štěstí, já jsem tento semestr zaspala asi o hodinu a půl a rozvrh vypadá jak vylámané hrábě :D

luccifera
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 13.02.17 20:59

U nas to STAG dovoloval… silena doba:)

Glumka
Kecalka 338 příspěvků 13.02.17 21:12

Jde to, ale stejně ten Stag spadne :D Vždy spadne :D

Chumchalice
Kecalka 149 příspěvků 13.02.17 21:22

Kdyz jsem se nevlezla, tak jsem psala na studijni o navyseni kapacity. Kdyz jsme se s holkama domluvily a napsalo nas vic, tak vzdy navysili…

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 14.02.17 10:07
@Glumka píše:
Jde to, ale stejně ten Stag spadne :D Vždy spadne :D

Vždy ne :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >