Všeobecná sestra - jak probíhají praxe denního studia na VOŠ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
and00013
Nováček 1 příspěvek 18.04.19 15:35
Všeobecná sestra - praxe?

Dobrý den,
chtěka bych se zeptat na to, jak probíhají praxe na DENNÍM studiu na VOŠkách? Konkrétně pokud má někdo zkušenost se školami 5.května a školou v Ječné.
Zajímalo by mě, zda se chodí s učitelkou, nebo student jde sám a nějaká praxe je spíš v rukách tamějších sester?

Reakce:
vokishka
Extra třída :D 14348 příspěvků 18.04.19 15:48

Tak dcera chodila na jinou školu a jiný obor, ale u nich to probíhalo tak, že první rok chodili s učitelkou. V dalších ročnících tam ta učitelka byla, ale úkoloval je někdo z nemocnice, kdo je měl na starosti.

Térouš
Echt Kelišová 8625 příspěvků 18.04.19 15:49

Ahoj, je to už pár let,, tak třeba je to ted jinak.
praxe je 100% povinna. pokud onemocnis, nahrazujes o vikendech treba. nejdrive se chodi s ucitelkama a pak kolecko po oddelenich uz sama. maji nasmlouvane nemocnice, konkretne ja chodila Pod Petrinem, Motol, Homolku, Bohnice. muzes si zaridit i ve svem bydlisti.

Térouš
Echt Kelišová 8625 příspěvků 18.04.19 15:50

Jo byla jsem na Ječné

Ughg
Povídálka 46 příspěvků 18.04.19 17:19

Chodila sem na jinou školu než zmiňujes, ale taky sme měli stejný systém. V prváku s učitelkou jednou týdně v pátek praxe v nemocnici. Druhák a tretak podle rozpisu kolečko po odděleních. Buď pracoviště nasmlouvane od školy a nebo v místě bydliště.
Vycházelo to třeba 3 týdny v kuse škola a pak 2 týdny v kuse praxe. Měli sme povinnou i praxi o prázdninách :nevim:

Betyssek
Kecalka 138 příspěvků 18.04.19 20:11

@and00013 chodila jsem do Ječný i na 5.kveten, klidne mi napis zpravu a ptej se na co chces :-)

Váš příspěvek
Reklama