Didaktický test z angličtiny 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
susanne11
Nováček 5 příspěvků 16.04.19 21:16
Didaktický test z angličtiny 2019

Dobrý večer,

čeká mě Didaktický test z angličtiny, který bohužel opakuji na potřetí již. Chybí mi jako poslední udělat jinak vše mám splněné. Maturitu si dodělávám dálkově, tak sloučit s rodinou vše je náročné.. Bohužel už nevim jak.
Jak jste se učili? Staré testy jsem dělala, všechny mám vytiskle a od roku 2012 udělané. Bohužel jsem na 35bodů jen + -… jak se zlepšit?
Moc prosím o jakékoli rady. Mám ještě tři týdny necelé a vzdát tu dřinu nechci.. :(
Děkuji všem :srdce:

Reakce:
Paola21
Závislačka 3887 příspěvků 16.04.19 21:21

Zkus nějaké doučování, kde by ti věci, co ti nejsou jasné, vysvětlili. Nemáš v rodině, kamarádech, známých někoho takového?

P4ja
Echt Kelišová 8664 příspěvků 16.04.19 21:24

Doučování, dovysvětlení gramatiky. Nejlépe od někoho, kdo studenty připravuje a bude vědět. Máš mezery v učivu.

susanne11
Nováček 5 příspěvků 16.04.19 21:27

@Paola21 zkoušela jsem v lednu doučování ve Skrivanku.. přišla velmi arogantní paní, která se ještě naivně ptala jestli v mém věku není zbytečné dodělávat si maturitu. Bohužel po hádce jsem odešla a již o doučování nestála a zanevřela.. manžel umí jen německy. S Angličtinou v rodině nikoho nemám. Měla jsem najít jiné, je to moje chyba :(

vokishka
Extra třída :D 14045 příspěvků 16.04.19 21:51

No nevim, testy jsou nekdy za 14 dni, nemela jste to resit driv?

stazka
Kelišová 5520 příspěvků 16.04.19 22:04

Doucovani gramatiky je k nicemu, dela z celeho DT jen 15b. Je treba cvicit poslechy, cteni s porozumenim. Kup si nejakou publikaci venovanou priprave k MZ, nebo jako GET READY, MATURITA V POHODE a cvicit, cvicit. Jen nevim, zda to ted jeste dozenes?!? :think:

P4ja
Echt Kelišová 8664 příspěvků 16.04.19 22:13
@stazka píše:
Doucovani gramatiky je k nicemu, dela z celeho DT jen 15b. Je treba cvicit poslechy, cteni s porozumenim. Kup si nejakou publikaci venovanou priprave k MZ, nebo jako GET READY, MATURITA V POHODE a cvicit, cvicit. Jen nevim, zda to ted jeste dozenes?!? :think:

Teď se to asi těžko povede. Resp.sama toho asi moc nezmůže. Ale těžko říct. Každopádně držím palce.

Kecalka 273 příspěvků 16.04.19 22:16

Didaktat je fakt hodně o tom pochopit čtený text. Možná bych raději odložila maturitu na září, pokud to jde, když máš poslední pokus. Jinak číst, číst a číst. Dělat si cvičení na tenhle způsob na netu, je tam toho mraky. A pak mě teda pomohlo denně se tomu věnovat, pouštět si různý nahrávky a pak si říct o čem mluvili..

MP Krista
Stálice 92 příspěvků 17.04.19 07:59

@susanne11 Učím aj skoro 30 let. Test na 35 je velmi špatný výsledek, pochybuji o tom, ze byste to ještě " dohnala". Určitě odložit na září a vyhledat zkušeného lektora, který vás testem „protáhne“.

susanne11
Nováček 5 příspěvků 17.04.19 09:08

@MP Krista jak mohu odložit zkoušku? Jde to vůbec? :roll:

MP Krista
Stálice 92 příspěvků 17.04.19 09:13

To si nejsem jistá, nepůsobím ve středním školství. Já bych to klidně i nahrála na nemoc, nedá se nic dělat, i když to není moc pěkné.

Lalelale
Závislačka 4128 příspěvků 17.04.19 09:26
@susanne11 píše:
@Paola21 zkoušela jsem v lednu doučování ve Skrivanku.. přišla velmi arogantní paní, která se ještě naivně ptala jestli v mém věku není zbytečné dodělávat si maturitu. Bohužel po hádce jsem odešla a již o doučování nestála a zanevřela.. manžel umí jen německy. S Angličtinou v rodině nikoho nemám. Měla jsem najít jiné, je to moje chyba :(

Pošli na ji Skřivánku stížnost, tohle se jim hodně nebude líbit. A najdi jinou doučovatelku, jsou jich mraky.

vokishka
Extra třída :D 14045 příspěvků 17.04.19 16:21
@susanne11 píše:
@MP Krista jak mohu odložit zkoušku? Jde to vůbec? :roll:

Já. myslim, že ne pokud nebudete mít papír od lékaře.

susanne11
Nováček 5 příspěvků 17.04.19 16:30

Děkuju moc za tipy na učení, ale dělám didaktaky stále a nevzdává to.. dnes se mi i jeden povedl napsat na úspěšné složení testu.. ale jen o bod, což žádná rezerva.
I přesto mám ještě několik dní, tak se to pokusim zvládnout. Nerada bych u obvoďacky dělala komedii a pak ve škole.. je to jen škola, nejde o zivot.. Samozrejme pokud to nezvládnu tak mě to bude mrzet, ale holt bych si ročník musela zopakovat.. :(
Myslím že by to bylo zbytečné oddalovat.. za 3 měsíce by stejně do mě moudra nikdo nenalil :-)

Kecalka 273 příspěvků 19.04.19 21:49

@susanne11 za tři měsíce se dá udělat velkej pokrok. Já osobně bych zkusila obvodaka poprosit. Řekla bych mu to jak to je.. Můj by mi to nejspíš napsal :/

Váš příspěvek
Reklama