Vstupní konzultace do Gennetu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aja646
Nováček 4 příspěvky 06.05.19 20:58
Vstupní konzultace do gennetu

Hezký večer, s manželem jsme objednání 28.5 na vstupní konzultaci do gennetu. Co vše se řeší a jak to probíhá? Ještě mě zajímá za jak dlouho se pak třeba dá objednat na první inseminaci připadně IVF. Děkuji moc za zkušenosti.

Přečtěte si článek: Co zajišťují centra asistované reprodukce

Reakce:
hakna
Kecalka 265 příspěvků 09.05.19 14:01

Probere se tvoje a mužova anamneza, jak dlouho se snažíte, choroby v rodině a podobně. Dr. tě vyšetří a dle MS naplánuje testy, krev a dostaneš termín. Záleží zda půjdeš na IVF, IUI…já měla rovnou naplánované IVF, tak mi vysvětlila co a jak bude probíhat. ničeho se neboj, vše ti vysvětlí a ukážou. Je to celkem šrumec. Já byla v únoru poprvé v Gennetu a v červnu těhotná. Budu držet pěsti, je to psychicky náročné, ale ta naděje je velká. Mně tedy dělali veškerá vyšetření i na imunitu a tam byla dlouhá doba objednání. :srdce: Doba objednání záleží kolik mají pacientek, teď čekám na KET a objednání bylo měsíc.

Aja646
Nováček 4 příspěvky 09.05.19 17:38

@hakna no mi to budeme mít asi trošku jinak než vetšina. Manžel je po rakovině varlat a nemůžeme se několik let snažit přirozeně. Máme zmražených už 8 dávek sperma z doby před manželovou léčbou. Máme už jedno dítě, které se povedlo hned na první pokus přirozeně. Já jsem úplně zdravá a nemam žádné gynekologické problémy. Rádi by jsme nejdříve zkusili inseminaci, myslím že by u nás byla velká šance na úspěch. No uvidíme co nám řeknou.

Váš příspěvek
Reklama