Vtipný dárek pro učitele

DeaNero
14.5.18 16:44

Vtipný dárek pro učitele

:)

Příspěvek upraven 14.05.18 v 18:23

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
DeaNero
14.5.18 16:49

Popř ještě, nevíte, jaký džus do toho bude nejvhodnější? Asi jablečný, že?

• Citovat
  • Nahlásit
3508
14.5.18 16:54

Tak pomerancovej asi ne. S tim vickem nevim :think: Videla jsem ve vinotece, jak prodavaj staceny vino, tak pak to utahnou takovym udelatkem a ta lahev vypada jako neotevrena. Tak neco takovyho? Ale Jim Beam ma kovovy vicko, tak nevim, jestli by to slo. Asi bych opatrne sundala tu folii, po preliti to nejak sikovne prilepila a folii tam natavila treba zapalovacem zpatky. To je teorie, jak to bude vypadat v praxi by me samotnou zajimalo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
DeaNero
14.5.18 16:56

Flaška je dávno vypitá, takže… :D Ale děkuji moc. Právě si s tím lámeme hlavu. Vím, že jsem kdysi viděla jedno šikovné video, ale najít ho už neumím.

• Citovat
  • Nahlásit
9121
14.5.18 17:05

@DeaNero Mně to vtipné nepřijde, spíš trapné :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
DeaNero
14.5.18 17:09
@amazon píše:
@DeaNero Mně to vtipné nepřijde, spíš trapné :nevim:

To je věc názoru, chápu to. Není to pro každého.

• Citovat
  • Nahlásit
4091
14.5.18 17:30
@DeaNero píše:
Zdravíčko!
Chtěla jsem se na něco zeptat… Se spolužáky si chceme udělat srandu, a protože bude mít náš učitel narozeniny, chceme mu darovat láhev Jim Beama. Samozřejmě aby to byla sranda… tak v tom bude džus. Otázka spočívá v tom, že netuším, jak to udělat, aby ta láhev vypadala zavřená. Víčko tam už úplně nesedí a ta páska je přetržená, nemá někdo tip jak to vyšperkovat? Díky moc.

Pokud není učitel slepý, tak si všimne, že láhev už byla otevřená, dokonale to zamaskovat určitě nejde. Vtipné mi to taky moc nepřijde, ale to je vaše věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1883
14.5.18 17:30

@DeaNero
Tohle bych nedávala.. Já kdybych dostala od žáků dzus v láhvi od alkoholu, vyhodila bych kvůli hygieně..
Co třeba hrneček s Vašimi fotkami nebo bílé triko a podepsat fixem na textil - jména?
No A případně cokosku..pro nejlepšího učitelé- drobnost, co potesi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50477
14.5.18 17:34

Udelejte mu treba fotoknihu Vasi tridy. Fotek se behem let ve skole nastrada, ale casem je vytesni nove.
Jak znam muzske, tak je potesi darkovy kos dobrot. Nebo poukaz nejaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
DeaNero
14.5.18 17:37

Děkuji, ještě promyslím, co jiného teda.

• Citovat
  • Nahlásit
4924
14.5.18 17:45

Me to teda taky neprijde vubec vtipne. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Doe_Jane
14.5.18 18:02

To je ta nejtrapnejsi vec co jste mohli vymyslet…  :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
3686
14.5.18 18:06

@DeaNero no,aby nebyl nastvany, chudak bude mit radost ze dostal takovou peckovou lahev, bude si chtit dat a tam dzus.No jako vtipnej darek mi to fakt nepřijde :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3943
14.5.18 18:13

Já bych se teda taky z otevřené lahve nenapila. Zvlášť, když se studenti v lavicích pochichtávají. Řekne vám díky a vyhodí to do popelnice. Děsně vtipný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
DeaNero
14.5.18 18:23

Huh, asi máte pravdu. Omlouvám se za hloupý příspěvek, víckrát se to nestane a naše rozhodnutí teda změníme. Díky za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama