Výbava do lázní - pro dospělého

279
30.4.17 12:25

Výbava do lázní - pro dospělého

Zdravím, pojedu koncem června, na měsíc, poprvé do lázní (Mariánky). V dopisu z lázní
píšou jen o cvičebním úboru a plavkách, ale s tím si asi člověk měsíc nevystačí :lol: :lol:
Poradíte mi tu někdo zkušenější, co si vzít, tak nějak všeobecně, s sebou?
Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

70092
30.4.17 12:59

@LennkaK. Tak předpokládají, že běžné věci si je dospělý člověk schopen vzít sám od sebe a připomínají jen to, co může být pro někoho navíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18070
30.4.17 13:02

Hodně peněz at si můžeš užívat lázenský život :mrgreen: jinak závidím docela klidně nahlas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15622
30.4.17 13:11

Hlavně kondomy, v lázních se to většinou zvrtne… ;) :lol: :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
30.4.17 13:14

@Klopotkova
Když mi volali ohledně ubytování, říkali že další nemladší (po mě - 32) má 62 let.No nevím… :P :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18070
30.4.17 13:18
@LennkaK. píše:
@Klopotkova
Když mi volali ohledně ubytování, říkali že další nemladší (po mě - 32) má 62 let.No nevím… :P :lol:

mysleli tím nejmladší ženskou :P chlapa by ti na pokoj asi těžko dávali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
30.4.17 13:26

@ka2ka
Předpokládám, že u chlapů to tam bude stejné. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18070
30.4.17 13:27

@LennkaK. no a třeba maséři, ostatní hosté, náhodný kolemdoucí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
30.4.17 13:31

@ka2ka
játam ale kvůli tomu nejedu :mrgreen: se to tady zvrhlo a stejně nevím, co s sebou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18070
30.4.17 13:32

@LennkaK. ale počítat s tím musíš :mrgreen:
hele oblečení, hygienu, peníze, něco na čtení nebo pletení aby jsi se když tak nenudila nic extra mě nenapadá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22563
30.4.17 14:28

Tak jinak podle toho, v čem se cítíš pohodlně. Byla jsem v Klimkovicích a tam je celý areál propojený, takže jsem to uvnitř odchodila z 80% v teplákách. Ne s vyplandanými koleny, ale v pěkných, kvalitních :D Mimo lázně prostě běžné oblečení, co jinak nosíš. Určitě ne žádné róby, kostýmky a tak. Teda pokud to nejsi zvyklá nosit běžně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22563
30.4.17 14:31

No a mimo oblečení je to asi jasný, ne? Tuším, že ručníky by ti mohli dát, kosmetika, jak si zvyklá. Já měla teda i něco na praní, aspoň na spodní prádlo, měla jsem to dost daleko od domova. No a knihu, notebook nebo něco na připojení na net, a další a další. Já jela 170km kombinací bus + MHD, tak jsem byla dost omezená, tak záleží, jak to máš ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22563
30.4.17 14:32
@LennkaK. píše:
@Klopotkova
Když mi volali ohledně ubytování, říkali že další nemladší (po mě - 32) má 62 let.No nevím… :P :lol:

Bacha na ně, prý bývají dotěrní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
30.4.17 14:43

@Aries6
No tady to má být taky propojený „pod jednou střechou“. Jo to mě hlavně taky zajímalo, v čem se tam chodí po hotelu a po městě. Nee, kostýmky opravdu nejsou má parketa :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22563
30.4.17 14:46
@LennkaK. píše:
@Aries6
No tady to má být taky propojený „pod jednou střechou“. Jo to mě hlavně taky zajímalo, v čem se tam chodí po hotelu a po městě. Nee, kostýmky opravdu nejsou má parketa :mrgreen:

Já po lázních chodila v tom sportovním - ale Mariánky budou asi jiná liga :think:. A po městě rifle - Ostrava.
Ale mám i celkem čerstvé zkušenosti z návštěvy lázní různě. Ale vždy menší lázně. Byl teď 3× po sobě manžela táta. A i tam lidi chodily spíš v pohodlném, sportovním. Mladí hodně sportovní kalhoty. Bábinky a dědové jak kdy. Někdo drží takové ty kostýmy, někdo měl tepláky od vietnamců. Nehrotila bych to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama