Aeskulab odevzdání vzorků

2363
26.4.17 21:24

Aeskulab odevzdání vzorků

Ahoj holky, prosím o radu, manžel dostal žádanku, že má odevzdat vzorek moči, ale nevím, jestli to může odevzdat kdekoliv nebo jenom v místě lékaře. Je to e-žádanka přímo od Aeskulab laboratoře, tak jestli to může dát i u nás do laborky - je tu taky Aeskulab. Jelikož to tam mám donést já, tak se radši ptám, ať nelítám po celé Praze zbytečně. Díky moc a omlouvám se za „blbý“ dotaz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

5997
26.4.17 22:22

Já nesla taky jinam, než mi řekla doktorka a vzali mi to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2381
26.4.17 22:22

My chodime na krev a jednou jsem nesla vyter ze stolice syna :) je jedno do jake laborky, oni pak posilaji vysledky mailem tomu lekari. kdyz jsme byli na dovce, sla jsem i 100km daleko od doktorky, nezalezi na tom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
26.4.17 23:05

Kdekoliv. naše pediatra má taky s aeskulabem smlouvu, tak máme bohatý zkušenosti, i výtěr jsme tam několikrát vezli, když jsme k dr přišli pozdě, až ten sběrač, co to sváží, už tam byl, když jsme to stíhali k nám, hodili jsme to k nám, tady mají jen do 12, když bylo pozdějc, jeli jsme s tím na Barrandov, kde mají do 14 nebo 15h. takže je to jedno :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2363
27.4.17 07:06

Děkuju holky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
600
27.4.17 07:41

Jakýkoliv aeskullab ale ne jiná laboratoř ( jiná firma ). Doktorka Vám to můžeš dát zaplatit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama