Výbava kočárku

1083
10.1.07 14:43

Výbava kočárku

Ahoj, chci se zeptat čím vybavit hlubokou korbičku pro miminku, narození konec měsíce března. Díky za každou radu. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

826
10.1.07 14:51

Ahoj!
Terezka se narodila 29.3. :) minuly rok… ja mela vytahovaci tasku v kocarku (je soucasti kocarku) a davala jsem velkou deku.. poskladanou tak ze pul deky byl vespod, pak jsem polozila terezku v zavinovacce a prikryla druhou pulkou deky (doufam, ze je to aspon trochu srozumitelny)…
no vzhledem k tomu jak vypada letosni zima bych poridila jen tu deku (pokud mimi nebude zmrzlik tak v dece a zavinovacce bude spokojene :)
nebo jsi myslela jeste neco vi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4921
10.1.07 20:52

Já mám dítě 1.3.2006 a maximálně jsme využili Fusak Combi od emitexu www.emitex.cz Je pravda, že to bylo na začátku měsíce, kdy už sice svítilo sluníčko a mráz nebyl, ale ještě za 2 týdny napadly závěje sněhu i tady v Praze. Do korbičky jsem ho tedy dávala jen ve fusaku, na který jsem dala menší flaušovou deku. Bylo mu krásně teploučko. Takhle zima moc zimní není, takže ho možná tak nevyužijete, nicméně chci podotknout, že my ho vytáhli i loni v červnu kdy byla najednou děsná zima!!!! No a tuhle druhou zimu jsme ho používali taky (teď je moc teplo tak ne) a ještě používat budeme. Myslím ,že je to investice co se vyplatí!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama