Výběr autoškoly

135
21.3.17 12:06

vyber autoskoly

Zdravim vas kdo chcete delat autoskolu zkuste si vybrat i za cenu dojizdeni mam za sebou zkusenost kde slo jen o tahani penez z lidi je to na dlouhe povidani tahlo se vse velmi dlouho protoze me nic nenaucil vytahal ze me dost penez za dokoupene jizdy tak jsem se rozhodla dodelat zkousky jinde opet penize ale jiny pristup tri dokoupene jizdy a behem dvou tydnu zkouska hotova takze nez nekam vlezete overte si to nehledte na zakladni cenu pak na to doplatite jako ja mam zazitek na cely zivot a komisarovo chovani budu mit v hlave dokonce zivota preji vam vsem dobrou volbu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

4173
21.3.17 12:35

Bych mohla taky vyprávět:D autoškolu jsem dělala rok, ano ROK! Chyba nebyla na mé straně, nýbrž na straně instruktora, který byl třeba 3 týdny nemocný, pak byl v zahraničí…hrůza, děs, bohužel jsem se řídila dostupností a cenou - na netu recenze neměl, takže souhlasím se @štáva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7859
21.3.17 12:38

@štáva Když jsem si dělala papíry tak výběr autoškoly taky nebyl zrovna nejlepší, instruktor a zárovenˇmajitel si v době jízd vyřizoval osobní věci, jezdilo se k němu domů, kde se čekalo dobu než si doma vyřídil co potřebuje atd. Byla jsem mladý tele, dneska bych ho poslala hodně daleko. :zed: příští rok bude řidičák dělat dcera tak budu pečlivě vybírat z těch ověřených.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7859
21.3.17 12:41

@Paola21 Jooo, tak to bych taky mohla povídat, taky mi to trvalo cca rok, pořád času dost, vždycky se něco vyskytlo proč se konec oddálil, děsný to bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4173
21.3.17 12:48
@arinecka píše:
@Paola21 Jooo, tak to bych taky mohla povídat, taky mi to trvalo cca rok, pořád času dost, vždycky se něco vyskytlo proč se konec oddálil, děsný to bylo.

Přesně…vozila jsem instruktora pro svačinu k řezníkovi, s daněmi k jeho účetní, pak jsem vezla 2 kluky na jízdy traktorem, hodinu na ně čekala a vezla je zpátky..:D no byla jsem blbá, teď bych se mu na to vykašlala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
21.3.17 12:48

Autoškolu jsem vybírala pečlivě a vybrala jsem dobře. Jednak jsem dala na recenze a jednak na zkušenosti od manželových kolegů a dobrý. Dojížděla jsem 20 km do Brna, závěrečky dělala taky tam a nemám si na co stěžovat. Děsný nátřesk byl tedy od začátku září (kdy jsem začala autoškolu dělat) do poloviny října na jízdy. Měli online systém plánování a vždycky ve středu ve 20h. byla bitka o jízdy. Ve 20:01 nebyla jediná volná. Omezení bylo taky na max. 2 jízdy týdny. Ale študáci asi dodělali z prázdnin řidičák a od půlky října na pohodu. Nikdy jsem instruktory nikam nevozila, vždycky byl přesně dodržený čas. Na zkoušky jsem se hlásila po desáté jízdě, šla jsem na ně 21.12., neudělala jsem (moje blbá chyba, přejela jsem plnou čáru) a hned mě hlásili na další, které jsem už za 14 dní udělala. Komisaři super, instruktoři jakbysmet, hlavně u zkoušek obr podpora a pomoc. Takže já na autoškolu budu hrozně ráda vzpomínat. A to jsem se toho bála jak čert kříže. Naučili mě se nebát a užívat si to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13811
21.3.17 13:04

Ja vybirala na zaklade doporuceni od rodiny a znamich, lip sem vybrat nemohla :) je lepsi se poptat a jit za nekym odzkousenym nez si najit nejakou recenzi (kterou si dotycny klidne muze napsat sam). Mela sem fajn ucitele, hroznej pohodar, dve ulice od meho baraku takze sem nikam nedojizdela a este mel nejpriznivejsi cenu v okoli plus se mi vzdycky prizpusobil s jizdama, kdyz sem si rekla tak sem jela :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.17 13:28

@štáva
Nechápu, jak se někdo nechá takto chytit, když dneska v době interntu je všude rrecenzí spousta.
Stejně jako @Fima jsem vybírala poctivě, radši si cca 1000 připlatila a zkoušku udělala napoprvé.

Jako nevím v čem byl u tebe problém. Co v základním kurzu nebylo OK, že sis musela dokupovat jízdy?
Krátil lekce? Nebo co bylo na jízdách špatně a mělo být jinak?

Jako nevím, jdem zákzník, rozdah je daný zákonem a nedostávám-li za co platím, tak se ozvu - krácení jíz, instruktor se mi nevěnuje apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
21.3.17 16:35

No ono se to rika kdyz to nezazijes ted bych byla taky chytrejsi staci kdyz ti podeseti lekcich rekne ze bude potreba dokoupit deset az patnact jizd taky jsem se chytala za hlavu ale bohuzel z toho vylezlo o hodne vic ani toto nemuzu rict jsem asi magor ze jsem si to nechala libit jena lekce za tyden a ty zkousky jednou za mesic kazdy ma svuj nazor komisar na zabiti ty jeho slova taky nezapomenu diky za nazory

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.17 22:12

@štáva
Autoškola za komisaře nemůže!

Nicméně dle tvého vyjadřování…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
22.3.17 19:14

No jasne ze ne ale kdyz spolu s ucitelem chodi hrat bouling atd tak je jasny ze v tom neco bude aze se ucitel trosku neprimluvi kdyz ma komisar hodnoceni musi vedet jak to bylo nejsem jedina kdo to tady zaiva kdyz v pulce autoskoly ucitel ma jasno ze je potreba si jeste dokoupit deset az patnact jizd tak asi bude nekde chyba takovej blbec zase nejsem aze si pri zkouuskach rika o tri stovky pro nej ze si udelal cas na zkousku to asi taky neni normalni je to realita

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 21:10

@štáva
10-15 jízd?
Kurz se povinně skládá z 28 jízd, realizování jako 14 jízd? nějakou navíc pochopím, pokud seš pomalejší - 10-15 takových dvojjízd nechápu, možná jen ochotně chceš živit učitele. Nebo seš o dost pomalejší. A dle tvého projevu tady bych tě asi i tak, nezlob se na mě, klasifikovala.

To o 300 nechápu - úplatek komisaři? Poplatek autoškole za zkoušku? (mají-li to v ceníku úplně OK)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
23.3.17 16:19

Jen jsem psala o tom co mi rikal ucitel proste se od zacatku se vyuce dostatecne nevenoval proste ma plan ze jeste vtaha penize kdyz se nekdo necha ja nemam moc velke sebevedomi nerada vyvolavam konflikty radsi sklonim hlavu asi to na me poznali jeste me porazili vic kdybych se nakonec nevzeprela aby me dal ke zkouskam tak jezdim a plati doted ale nejsem jedina proste se nechas tak budes platit kdyz se vzepres tak si te vychutna komisar pri zkouskach tech 300 to je asi uplatek uciteli o ktery si rekne aby o neco neprisel u zkousek je minimalne 5 lidi takze docela dobry kseft vte druhe autoskole je to o necem jinem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 22:49

@štáva
Když ten kšeft podporuješ, není se čemu divit.

A asi bych se ozvala, když jsme v půlce kurzu a jezdím pořád po dvorku a nikdy jsem neparkovala :nevim:
Autoškolu dělá dospělý člověk, který by měl mít mozek a taky by ho měl umět použít.

Rozsah kurzu stanovuej zákon a to vč. kolik lekcí má kde být (dle hustoty provozu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
26.3.17 17:47

Dospela jsem mozek musim pouzivat v zamesnani jen nemam rada konflikty ted bych jednala jinak tyjses holt jina povaha a zrejme musis mit posledni slovo kazdopadne dekuji za nazor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama