Výběr EET pokladny

19.6.20 20:46

Výběr EET pokladny

Krásný večer,
jsem v poslední vlně EET, abych se na vše připravila a měla čas si na EET zvyknout, tak už jsem začala pročítat EET pokladny. Nejsem z toho moc chytrá. :nevim: Kdo je ochotný, byla bych mu vděčná, kdyby sem napsal, jakou má EET pokladnu, podle čeho se rozhodl, a jak je spokojený. Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
144
20.6.20 00:07

@Procházející ahoj, záleží co všechno od ní očekáváš. Já se nakonec rozhodla pro Kasa Max. Už od března ji máme v provozu. Rozhodla jsem se na základě jednoduchosti a ceny. Nepotřebuju žádné složité systémy, objednávání klientů nebo automatické odesílání SMS. Potřebuju pouze tisknout účtenky ve službách. A odmítala jsem platit ještě měsíčně paušál za provoz systemu. Pořídila jsem si od Kasa Max tablet na stojanu s tiskárnou a zaplatila doživotní licenci. Licence se dá koupit i na kratší dobu, ale je to samozřejmě nevýhodné. Jednoduše jsem se registrovala. Trochu piplačka bylo, když jsem tam měla naklikat všechny položky, úkony a tak. Ale je to přehledné a na YouTube mají tutoriály na všechno potřebné. Mají na výběr od malých kas velikosti telefonu s tiskárnou až po velké počítače. Jsme s tím spokojení, účel to plní a nemáme s ní žádné měsíční náklady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama