Výběr kolotoče do postýlky

72
11.6.13 11:07

Vyber kolotoc do postylky

Zdravim Maminky.

prosim o pomoc s vyberom kolotoce do postylky. Mal by mat hudbu a svetlylko/pripadne projekci. Zvazujem nasledovne:

http://www.mall.cz/…oc-na-statku
http://www.mall.cz/…otoc-broucci
http://www.ourbaby.cz/…-2012-p2004/
http://www.mall.cz/…ylku-motylci
http://www.mall.cz/…e-s-serenade

Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11690
11.6.13 11:09

Hlavně si nekupujte kolotoč na baterie, měli jsme od Fisher price a věčně to bylo vybité, baterky se opravdu prodražili, protože jsou většinou potřeba takové ty veliké i 4 kusy. Byl to ten z tvého předposledního odkazu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26100
11.6.13 11:10

Motylky jsme měli a jako kolotoč bych je už nekoupila… Po přidělání na postýlku se hodně nakláněl, zohnul nám tyčku u postýlky… :think: Nevím, no… Za mě ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26100
11.6.13 11:11
@Melody 4 píše:
Hlavně si nekupujte kolotoč na baterie, měli jsme od Fisher price a věčně to bylo vybité, baterky se opravdu prodražili, protože jsou většinou potřeba takové ty veliké i 4 kusy. Byl to ten z tvého předposledního odkazu.

stačí koupit redukce a dávat normální nabíjecí tužkový baterky… To je to poslední… :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
581
11.6.13 11:14

Já bych hlavně nebrala ten, na kterym je něco plyšovýho, takovej kolotoč je za trest, může se maximálně vyklepat a po tejdnu vypadá, jak kdyby byl starej 10 let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23018
11.6.13 11:15

Mě se zdá kolotoč s projekcí a na baterky zbytečný… ale každého věc. Měli jsme obyč natahovací, malé se moc líbil, ale byla to „jen“ hračka. Žádné usínání a tak. NAtahovala jsem, když jsem chtěla něco udělat nebo někdo zvonil a tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17095
11.6.13 11:22

@hotmama Tak já ty motýlky mám a jsem spokojená. Ano, baterky se musí kupovat, ale stačí jednou koupit dobíjecí a pak je po problému. Stejně tak máme hračky na baterky, takže si myslím, že první investice do nabíječky a baterek se rychle vrátí. Viděla jsem, že se kolotoče předělávají na elektriku, chtěla jsem to po tchánovi, ale razantně to zamítl, že jde o bezpečnost mimina. Přece jen, je to elektrika, co kdyby nějaký zkrat, přepětí v síti nebo něco a kolotoč chytne? Přiznám se, že to mě nenapadlo, ale po tom rozhovoru jsem mazala pro tu nabíječku :oops:

A dětem se motýlci moc líbily. Hraje příjemnou melodii, dá se vybrat ze tří, projekce na stropě se líbila i mně, uklidňovala mě :D Já koupi tohohle nelituju. A využila jsem i dálkové ovládání. ;)
Za mně jo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2127
11.6.13 11:26

My taky měli/máme motýlky od Fisher Price, manžel je předělal do elektriky, aby se nemusely vyměňovat baterky a zafestil to ještě prkýnkem, aby to drželo na postýlce, je dost těžký. Stejně se nám stalo, že se rameno ohnulo tak, že spadlo na malou, naštěstí se jí nic nestalo. Světelnou projekci jsme vůbec nevyužívali, ale jinak se jí to líbilo. Stačí opravdu nějaký lehčí mechanický, ale kdybys měla zájem, klidně ti ho za pětikilo přenechám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MartickaNela
11.6.13 11:26

Tak, který kolotoč bohužel neporadím, protože u nás byl na nic. Měly jsme teda obyč. natáčecí, ale cca ve 2 měsících malé jsme ho zrušili a do té doby nad postýlkou nebyl, protože tam zavazel. Malá dostala od babičky, takovou hrací hvězdu, která promítá na strop obrázky a příběh - s tím jsme naprosto spokojeni a do dnes u toho malá usíná.

Takže projekce se u nás osvědčila..

• Citovat
  • Nahlásit
25233
11.6.13 11:34
@avm3 píše:
Mě se zdá kolotoč s projekcí a na baterky zbytečný… ale každého věc. Měli jsme obyč natahovací, malé se moc líbil, ale byla to „jen“ hračka. Žádné usínání a tak. NAtahovala jsem, když jsem chtěla něco udělat nebo někdo zvonil a tak.

Přesně tak a navíc, byl celoplastový, takže dobře udržovatelný, kupovaný na aukru za pár kaček a po nás jsem ho pujčovala ještě dalším 3 dětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.6.13 11:35

Máme Fisher Price Precious Planet s projektorem umístěným na základně a i s odstupem času jej hodnotím jako skvělou věc. Dceři jsou teď 2 roky a stále si pouští projekci na strop i melodie a nejvíc asi tlukot srdce. Ráno se vzbudí, pustí si to a ještě si dáchne :) Projektor je umístěn na základně, takže po sundání točících zvířátek to stále plnohodnotně funguje - což považuji za výhodu oproti projektorům umístěným nahoře na otáčecím věšáku.

BATERIE nejsou problém, pokud oželíš starou nabíječku na mobil a připojíš to s tím do zásuvky a baterie tak nemusíš řešit a není to nikdy vybité :mrgreen:

http://www.fisher-price.com/fp.aspx?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Poison Ivy
11.6.13 11:39

Máme první uvedený - Na statku. Spokojenost, baterky jsme měnili jednou či dvakrát za celý první půlrok. Od kolotoče čekám, že bude barevný, bude se točit a hrát. Nehledej v tom žádnou vědu :).

• Citovat
  • Nahlásit
7512
11.6.13 11:40

My měli od FP z kolekce Deštný prales. Nevim, jak ostatní, ale zapínali jsme na usínání zvuky přírody a světlo, přes den točení kolotoče, během noci jsem často pouštěla zvuky taky a baterky jsme za půl roku měnili 2×. :nevim: V ovladači vůbec. Základnu jsme odendali, až když mu opravdu v postýlce vadila, protože byl zvyklý u toho usínat (někdy v 7.měs). Na čas měl projektor, základna od chůvičky běží i přes den, když má spát a teď už nějaký čas jedině usínáček od FP, kterýho si pouští sám. Ale koupě kolotoče rozhodně nelituju. Líbilo se mu to a na to spaní to bylo skvělý. Sestra měla jen natahovací a malé se to strašně líbilo. Sestře se o poznání míň líbilo každých zhruba 10min běhat a stále kolotoč natahovat, aby malá neječela. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2039
11.6.13 11:51

Naprosto souhlasím s Muffinkou - měnili jsme baterky cca 2× za půl roku, což si myslím je v poho. Také jsme měli ten deštný prales a malý nadšený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2282
11.6.13 12:03

Meli jsme ten prvni, Na statku. Dcera ho mela rada, je pekne barevny a baterky vydrzely hodne dlouho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat