Co dělat s plyšákama?

24320
10.6.13 11:32

Co delat s plysakama

Holky, mame tu strasne moc plysaku. Akorat se na to prasi je toho cca pul velkeho pytle.Co stim??Vyhazovat se mi to nechce…Co stim??Nejaky napad kam to odvezt??
Obleceni po dcerce chcu odvezt do nejakeho azyloveho domu myslite ze to tam mam dat taky??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1998
10.6.13 11:34

Ja detsky oblecni a hracky vozim do detskeho domova u nas, zkus se poptat v okoli, nebo do nemocnice na detsky ne? Vyprat, vydezinfikovat a myslim, ze nebude problem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
bara 1
10.6.13 11:35

No já bych to zkusila, nebo pak zkusit prodat do bazárku za symbolickou cenu.

• Citovat
  • Nahlásit
12158
10.6.13 11:35

Ahoj Kačko :mavam:.
Dej to třeba do špitálu na dětské odd. Tam ti za to urvou ruce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24621
10.6.13 11:36

Já jsem jich tašku dala štěňatům na hraní do útulku. Případně tu máme kontejner na textil/boty/hračky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24320
10.6.13 11:40
@radúna píše:
Ahoj Kačko :mavam:.
Dej to třeba do špitálu na dětské odd. Tam ti za to urvou ruce.

Krucis ze me to nenapadlo zrovna vcera jsme tam byli na pohotovosti v decke.To me nenapadlo ta nemocnice. Tam zavolam a domluvim se.
Vyperu to a odvezu to tam. Jako obleceni po Barci odvezu do azyloveho domu tam si toho spis budou vazit nez detske domovy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
napresdrzku
10.6.13 11:40

Počkat až bude další superstar, vyhlédnout si hvězdu a tu plyšáky zaplavovat

• Citovat
  • Nahlásit
12158
10.6.13 11:43

@kattkka :mavam: :mavam:
Máš se?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1998
10.6.13 11:44

@kattkka proc myslis, ze v azylaku si toho budou vic vazit? Vis, kolik veci ma dite v decaku? Mas 1500 na celej rok na hadry, jinak to, co kdo da nebo tak..Ja mela 2 kalhoty, 4 tricka, dve mikiny a 1 bundu na zimu..Az kdyz jsem mohla na brigady jsem si koupila vic obleceni..miluju tohle odsuzovani,,decackych…to me dokaze hnout zluci teda :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15074
10.6.13 11:45

Plyšáků je všude dost, i na bazárcích se vídaj bedny s cedulkou „zdarma“ :-) Ale i za pár kaček se dají prodat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24320
10.6.13 11:45
@radúna píše:
@kattkka :mavam: :mavam:
Máš se?

Mam se jinak dobre.Co ty?? Likviduju veci po Barci. :lol:.Druhe ma byt kluk dle ultrazvuku. A uz nechcu aby se mi to tady nahromadilo takze zacina velka likvidace. :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24320
10.6.13 11:48
@Mauzik2 píše:
@kattkka proc myslis, ze v azylaku si toho budou vic vazit? Vis, kolik veci ma dite v decaku? Mas 1500 na celej rok na hadry, jinak to, co kdo da nebo tak..Ja mela 2 kalhoty, 4 tricka, dve mikiny a 1 bundu na zimu..Az kdyz jsem mohla na brigady jsem si koupila vic obleceni..miluju tohle odsuzovani,,decackych…to me dokaze hnout zluci teda :pocitac:

Nechtela jsem te dotknout.Ale podle toho co jsem cetla tak decke domovy chcou ne obleceni ale financni dar a kdyz tak nejlepe znackove obleceni.To je zkusenost tady…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24320
10.6.13 11:51
@Mauzik2 píše:
@kattkka proc myslis, ze v azylaku si toho budou vic vazit? Vis, kolik veci ma dite v decaku? Mas 1500 na celej rok na hadry, jinak to, co kdo da nebo tak..Ja mela 2 kalhoty, 4 tricka, dve mikiny a 1 bundu na zimu..Az kdyz jsem mohla na brigady jsem si koupila vic obleceni..miluju tohle odsuzovani,,decackych…to me dokaze hnout zluci teda :pocitac:

http://www.dddagmar.cz/chcete-pomoci
obleceni enchcou to abys byla v obraze… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1998
10.6.13 11:53

@kattkka tak to slysim prve teda.Co znam decaky v republice, vetsina prijima vecne dary, obleceni, hracky,poukazy.Deti jsou radi za vsechno (samo, ze ne kazdy, i zmetci co si toho nevazi se tam najdou)..Nam treba na Vanoce kupovali darky nemci, byli jsme jak zviratka v rade, oni prijeli, prohlidli si nas, kazdy si vybral jedno dite a tomu poslal na Vanoce darky. Kazde dite ma na darky 1000 kc, takze starsi si kupujou vetsinou hadry, mladsim nakupujou vychovatele, nebo tety (podle toho, jak to kde vyzaduji, my rikali, teta - strejda)..takze toho fakt moc neni..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11530
10.6.13 11:54
@Mauzik2 píše:

promiň, ale nemůžu s tebou souhlasit. Mám hodně blízkou zkušenost s tím, jak to v děcácích funguje, dokonce mám dvě děti z domova v PP a děti si v DD hraček naprosto neváží. Dostávají na vánoce drahé hračky a do dvou dnů je polovina zničených. Dostanou kolekce a figurkama se trefujou do koše a mají z toho děsnou srandu. A Pokud dostanou mobily nebo jiné dražší věci tak je dají do zastavárny aby bylo na cíga a na chlast. Taková je zase moje zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat