Výběr menstruačního kalíšku

27.3.20 13:13

Výběr menstruačního kalíšku

Zdravím,
rozhodla jsem se pořídit si menstruační kalíšek, po ohledání na netu se pořád nemůžu rozhodnout jakou velikost. Je mi 22, jsem skoro 2 roky po porodu, drobné postavy, cvičím. MS jsem dostala od porodu poprvé (kojení). Všem předem děkuji za odpovědi. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3865
27.3.20 13:18

Důležité je ještě vědět, kde je během MS čípek - jiný kalíšek si může zvolit žena, co na něj sotva dosáhne a jiný ta, která ho má „hned za vchodem“. Jinak doporučuju skupinu na FB „Kališnice“, kde ženy píší své zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
27.3.20 13:57

Kup si velikost, kterou výrobce doporučuje pro ženy po porodu. :) Lépe se zavádějí ty pevnější, minimálně než se ho naučíš zavést, tak bych ti doporučila koukat i na tento parametr. Měkčí se na druhou stranu lépe vytahují, ale já ze začátku preferovala mít jistotu, že dobře sedí, je roztažený a správně přicuclý, čili že neprotéká, za cenu toho, že jsem ho pak vytahovala třeba 20minut. Já si koupila na začátku levný, kdyby to nefungovalo, ať mi není líto peněz. No a mám ho už třetí rok :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22773
27.3.20 14:02

Já mám už léta Ladycup. Dokonce používám obě velikosti. Větší mě netlačí s menší nesjizdi. Je mi 36, po třech porodech. Měním je podle síly ms, a podle možností výměny. Fungují mi oba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13778
27.3.20 14:15

Urcite se pridej na fb na Kalisnice, dobre poradi.
Jinak ja mam Ladycup, ale nerodila jsem, takze S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama