Výběr MŠ Praha 3

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ver111
Nováček 1 příspěvek 12.04.18 17:55
Výběr MŠ Praha 3

Ahoj všem,

vybírám MŠ na Praze 3. Spádově nejblíže mám MŠ Jiřího z Lobkovic nebo MŠ Libická. Byla jsem na dnech otevřených dveří, ale stále si nejsem jistá s výběrem. Našel by se tu někdo se zkušeností z některé ze školek? Našla jsem tu staré příspěvky, ale během let se mohlo něco změnit. Děkuji moc za příspěvky. Pro mne jsou důležité body: Přístup učitelek (neměla jsem možnost se s někým potkat), aktivity pro děti, případné kroužky a přístup k upravené stravě. Syn má ABKM. Předem všem moc děkuji!

Reklama

Reakce:

admin
Extra třída :D 10483 příspěvků 13.04.18 12:42

Dobrý den,
zkuste se zeptat v už aktivních diskuzích, ideálně o konkrétních MŠ, kde se maminky určitě svěří se svými zkušenosti.

Našla jsem například

Stačí s novým příspěvkem téma oživit - ukáže se v nových diskuzích a už zúčastněným uživatelkám přijde upozornění na nový příspěvek.

Dobrý výběr přeje
Monika :mavam:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Musíme škodit, říká dle svých slov „sluníčkářka“ Bára Hrzánová

Bára Hrzánová je svéráznou postavou nejen pro svůj herecký projev, ale také... číst dále >

Petra Paroubková se chce seznámit: Jsem momentálně hodně postižená sexy mozkem!

Televizní reportérka Zpráv na Primě Karolína Hošek se na svém facebookovém... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Čtyřčata přišla na svět v osmém měsíci. Rodiče si přejí soukromí a klid

Čtyřčata, která se narodila 11. června v pražské motolské nemocnici, přišla... číst dále >

Reklama