Lze si vybrat jak chcete rodit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marketa.konval
Nováček 9 příspěvků 01.06.19 15:35
Výběr porodu ?

Ahoj jde si vybrat jak budete rodit? Jestli císařákem nebo normálne? Budu ted rodit po druhé. Dekuji :nevim: :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
karkarka
Závislačka 3776 příspěvků 01.06.19 15:49

@marketa.konval a poprvé si rodila jak?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 15:50

Nejde, ale vždy to můžeš nějak ošálit.

pedigka
Ukecaná baba ;) 2078 příspěvků 01.06.19 15:51

@marketa.konval
Poprvé to bylo jak? Co by sis vybrala, kdybys měla možnost volby?

Kristyna.Vechtova
Extra třída :D 10328 příspěvků 01.06.19 15:58

@marketa.konval „vybrat“ jde všechno. Spousta holek si „výběrčí“ porod císařem, spousta žen po prvním císaři porodí spontánně. Za mě, pokud nejsou nebo nenastanou závažné komplikace k císaři, je spontánní porod nejlepší :)

marketa.konval
Nováček 9 příspěvků 01.06.19 16:00

@karkarka poprvé jsem rodila přirozene a kdybych si mohla ted vybrat byl by to císařský řez

marketa.konval
Nováček 9 příspěvků 01.06.19 16:02

@pedigka poprvé jsem rodila přirozene a kdybych si mohla ted vybrat byl by to císařský řez :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 16:06

@marketa.konval proč teď chceš císaře?
Poprvé jsem rodila vaginálně s velkými problémy, natrhla jsem se vedle nastrihu, měla jsem velkou ztrátu krve, dodnes mám problémy.
Podruhé mě nikdo vaginálně rodit nenutil. Naopak mi rovnou řekli, že to bude lepší sekcí. Za mě byla sekce lepší, protože jsem druhý den fungovala.

marketa.konval
Nováček 9 příspěvků 01.06.19 16:08
@Kristyna.Vechtova píše:
@marketa.konval „vybrat“ jde všechno. Spousta holek si „výběrčí“ porod císařem, spousta žen po prvním císaři porodí spontánně. Za mě, pokud nejsou nebo nenastanou závažné komplikace k císaři, je spontánní porod nejlepší :)

Tak poprvé při porodu byli komplikace malej mel pupeční šňůru zamotanou okolo krku 2× ze ho oživovali. 1:30 byl bez života proto bych chtěla zvolit druhou variantu :? 8o :think:

karkarka
Závislačka 3776 příspěvků 01.06.19 16:09

Tak to máš nejspíš smůlu. Kdybys měla první císař, dali by ti vybrat. Ale po přirozeném porodu ti císař nikdo nenabídne.

marketa.konval
Nováček 9 příspěvků 01.06.19 16:09
@karkarka píše:
@marketa.konval a poprvé si rodila jak?

Poprvé jsem rodila přirozene

marketa.konval
Nováček 9 příspěvků 01.06.19 16:10
@pedigka píše:
@marketa.konval
Poprvé to bylo jak? Co by sis vybrala, kdybys měla možnost volby?

poprvé jsem rodila přirozene a kdybych si mohla ted vybrat byl by to císařský řez

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1645 příspěvků 01.06.19 16:19

Nevím o tom, že by někde dávali vybrat bez zdravotních důvodů. V okolí dali vybrat holkám s polohou dítěte KP, ale s tím že jim doporučili spíše císaře. Já šla pod kudlu, protože mi to víceméně nařídili právě ze zdravotních důvodů.

Kristyna.Vechtova
Extra třída :D 10328 příspěvků 01.06.19 19:39

@marketa.konval tak můžeš zkusit svého gynekologa, zda Ti vypíše císaře, ale to že měl první zamotanou pupeční šňůru neznamená, že ji bude mít i druhé. Císař je prostě velká břišní operace, ale na druhou stranu chápu ten strach po prvním porodu :)

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 1 inzerát 01.06.19 20:18

Já nechápu, že to v dnešní době u nás pořád nejde. :roll: Stějně to spousta holek prostě „nějak“ zařídí. Síce doktoři jsou studovaní, ale přece jen je to pořád moje tělo a moje zodpovědnost. Nejlepší, když do toho kecaj chlapi, kteří netuší co porod vlastně je.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama