Výběr rtěnky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
30
27.11.21 21:32

Výběr rtěnky

Zdravim vespolek🙂
Uz delsi dobu se poohlizim po nejake fajnove rtence, ale prijde mi, ze se v zadne necitim. Celkove se tedy moc nemaluju - lehký makeup, kdyz vyrazim ven, tak rasenka.
Vlasy mam tmave hnede, v zimě pleť spise svetlejsi, v lete se dost opalim, oci sedo-modre. Podle clanku na ruznych forech by mi mela sluset koralova, merunkova, ale v tech vypadam jak sasek.
Prosiim, jak na to?🙂
Predem diky za komenty!
L.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32658
27.11.21 21:35

@miminoluc mně by teda spíš zajímalo kam nosíš rtěnku, když všude musí být respirátor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41746
27.11.21 21:43
@miminoluc píše:
Zdravim vespolek🙂
Uz delsi dobu se poohlizim po nejake fajnove rtence, ale prijde mi, ze se v zadne necitim. Celkove se tedy moc nemaluju - lehký makeup, kdyz vyrazim ven, tak rasenka.
Vlasy mam tmave hnede, v zimě pleť spise svetlejsi, v lete se dost opalim, oci sedo-modre. Podle clanku na ruznych forech by mi mela sluset koralova, merunkova, ale v tech vypadam jak sasek.
Prosiim, jak na to?🙂
Predem diky za komenty!
L.

Pod respirátorem je to jedno… Jdi k profesionální vizážistce. Měla by ti najít tu správnou barvu.

Příspěvek upraven 27.11.21 v 21:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1675
27.11.21 21:45

Kam nosis rtenku, kdyz se vsude nosi respiratory? Mozna zvedavost, co se k tobe hodi a pro pripad az nahubky sundame :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12214
27.11.21 21:46

Ja jsem třeba typ, kterému rtěnka celkově nesluší. Mám horní ret hodně úzký, spodní normální a rtěnka ten rozdíl spíš podtrhne. Už dlouho přemýšlím nad permanentním make-upem rtů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29707
27.11.21 21:49
@stinga píše:
@miminoluc mně by teda spíš zajímalo kam nosíš rtěnku, když všude musí být respirátor?

Já se taky maluju normálně, přece se nebudu malovat jen od očí nahoru. ;) Respirátor nemám přece pořád. Kamkoli jdu „dovnitř“,nasadím ho. A taky někdy mívám trochu suché rty, tak rtěnka, lesk či pomáda, to si stejně tu huběnku přejedu :P, rouška nerouška.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35424
27.11.21 21:51
@Žirafa 69 píše:
Já se taky maluju normálně, přece se nebudu malovat jen od očí nahoru. ;) Respirátor nemám přece pořád. Kamkoli jdu „dovnitř“,nasadím ho. A taky někdy mívám trochu suché rty, tak rtěnka, lesk či pomáda, to si stejně tu huběnku přejedu :P, rouška nerouška.

přesně. Také to s respirátorem nehrotím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41746
27.11.21 21:51
@Žirafa 69 píše:

A nemáš opatlaný respirátor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29707
27.11.21 21:52
@Russet píše:
A nemáš opatlaný respirátor?

Mám, zevnitř (i od make-upu),ale s tím se počítá, nee? :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41746
27.11.21 21:53
@Žirafa 69 píše:
Mám, zevnitř (i od make-upu),ale s tím se počítá, nee? :jazyk:

Blee.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
27.11.21 21:54

Babizny, na dlouhe zimni vecery s manzilkem. Budme optimisticke. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29707
27.11.21 21:54
@Aduš8 píše:
Ja jsem třeba typ, kterému rtěnka celkově nesluší. Mám horní ret hodně úzký , spodní normální a rtěnka ten rozdíl spíš podtrhne. Už dlouho přemýšlím nad permanentním make-upem rtů

Tak zkus malinko světlejší odstín, než máš na dolním rtu. Bude vypadat opticky širší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29707
27.11.21 21:57
@Russet píše:
Blee.
:)
není to tak hrozný, a roušku dávám vlastně jen když jdu do obchodu/na poštu a tak, to je chvilka.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1634
27.11.21 22:49
@Aduš8 píše:
Ja jsem třeba typ, kterému rtěnka celkově nesluší. Mám horní ret hodně úzký, spodní normální a rtěnka ten rozdíl spíš podtrhne. Už dlouho přemýšlím nad permanentním make-upem rtů

To je dobrý nápad. Já permanent dělám a často takto řešíme asymetrie rtů. Určitě se budete cítit super. Rty pak působí hydratovaně, jsou výrazné a nejsou “zmalované.” :palec:
Jen do toho :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1606
27.11.21 23:26
@stinga píše:

Vsude ne, na prochajde po městě, v přírodě ne :)

Jinak k zakladatelce - asi doporučím vizážistku, já nedávno taky byla a hodně pomůže s barvickami..
Já jsem zrz a modré oči, taky jsem tapala :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat