Vybírám kočárek, jsem náročná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zirafka11
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 08.01.17 21:37
Vybírám kočárek, jsem náročná

Ahoooj ženy,

už jsem vážně v koncích. Jdu za Vámi se poradit… :)

Sháním kočárek - hluboký dobrý, sporťák nutností :)

Musí být otočný do obou směrů, nafukovací kola, nejlépe trojkolka, vysoká rukojeť (mám 182cm).

Mám vyhlídnuté Peg perego gta3, Jané slalom reverse, Cam cortina x3, nebo nějaký jogger.

Poraďte… úplně nový asi nechci, ale cokoli najdu, je to stav šílený :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Emisis
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 08.01.17 21:39

Mám Baby design dotty a max spokojenost, hlavně se sportakem. Korbu v zkouším v září 8)

Příspěvek upraven 08.01.17 v 21:46

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63323 příspěvků 3 inzeráty 08.01.17 21:40

Gt3 není otočná do obou směrů, ale jinak super kočár, naprostá spokojenost s ním, je tedy velký není to do malého kufru auta. A nepřijde mi, že by starší byly v šíleném stavu, ten ůj aktuálně vozí 4. dítě a je furt OK.

Tunrida
Hvězda diskuse 47803 příspěvků 08.01.17 21:51

GT3 asi otočný není, ne? :think: Jané reverse jsem měla, není vyloženě špatný, ale výtky jsem k němu měla. Slalom pro je lepší, ale otočný není. Jestli jogger má trojkolku s otočnou sedačkou (nevím a teď se mi nechce hledat), šla bych do něj.

Berousik
Nadpozemská drbna 26568 příspěvků 08.01.17 22:02

Mám maxi cosi, je otočný do obou směrů, rukojeť má vysunovací, takže i pro hodně vysoké lidi. Kola nafukovací nemá, ale nevím k čemu. Jezdila jsem s ním po lese a kočár zvládl všechno. Dělá se jak čtyřkolka, tak trojkolka.

Jinak nechápu, ten anonym. Co je na tom citlivého?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 22:07
@Berousik píše:
Mám maxi cosi, je otočný do obou směrů, rukojeť má vysunovací, takže i pro hodně vysoké lidi. Kola nafukovací nemá, ale nevím k čemu. Jezdila jsem s ním po lese a kočár zvládl všechno. Dělá se jak čtyřkolka, tak trojkolka.Jinak nechápu, ten anonym. Co je na tom citlivého?

Maxi cosi se mi líbí Mura a ta otočná není.

Tunrida
Hvězda diskuse 47803 příspěvků 08.01.17 22:11

Sedačku otočíš ještě na Jané Trider. To už pro mě ale teda není trojkolka v tom pravém významu. Pak ten Maxi Cosi. @Berousik Ten nemá nafukovací kola? Mně přijde, že jsou nafukovací :lol: Potom ABC Design Cobra - neznám, nevím.
Mně obecně teda přijde otočná sedačka na trojkolce celkem kontraproduktivní, protože se tím mění těžiště kočáru a s tím i jízdní vlastnosti.

Berousik
Nadpozemská drbna 26568 příspěvků 08.01.17 22:11
@Anonymní píše:

mám muru a otočná je. Myslím sporťák. Hluboká korba asi ne, ale to mě ani nikdy nenapadlo ji mít obráceně. Proč?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 22:12

Koukám… Maxi Cosi Mura je otočná!!

Tunrida
Hvězda diskuse 47803 příspěvků 08.01.17 22:13
@Anonymní píše:

Je

Berousik
Nadpozemská drbna 26568 příspěvků 08.01.17 22:13

@Tunrida nene nemá nafukovací. Má to tvrdou vysokou gumu. Jako třeba u zahradního kolečka :mrgreen:

Berousik
Nadpozemská drbna 26568 příspěvků 08.01.17 22:15
@Anonymní píše:
Koukám… Maxi Cosi Mura je otočná!!

Musíš teda tu sportovní korbu celou vycvaknout, tzn. pokud nejsi rambo, tak vyndat dítě, vyvaknout, otočit, nacvaknout, vložit dítě. Nejde to jen tak otočit.

Tunrida
Hvězda diskuse 47803 příspěvků 08.01.17 22:16
@Berousik píše:
@Tunrida nene nemá nafukovací. Má to tvrdou vysokou gumu. Jako třeba u zahradního kolečka :mrgreen:

Jo ahá :lol:

Tunrida
Hvězda diskuse 47803 příspěvků 08.01.17 22:16
@Berousik píše:
Musíš teda tu sportovní korbu celou vycvaknout, tzn. pokud nejsi rambo, tak vyndat dítě, vyvaknout, otočit, nacvaknout, vložit dítě. Nejde to jen tak otočit.

Takže jsem rambo :mrgreen: Ale teda udělala jsem to jen jednou :lol:

maminka2017 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 22:17

Nevím jestli je to tvoje představa, ale mám nový za skoro 8tisíc…Roan Marita, ale je to 4kolka..
PS:všechny co jsem viděla použité děs a hruza…a chtěly hrozné peníze.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >