Výborná kartářka Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 14:32
Výborná kartářka Ostrava

Ahojky ;) nezná někdo fakt dobrou kartářku z Ostravy? Nikdy bych neřekla, že zrovna já budu chtít jít ke kartářce, ale ocitla jsem se v dosti divné situaci a potřebovala bych nasměrovat správným směrem… děkuji za každou odpověď :kytka:

Reakce:

smajlik345
Kecalka 469 příspěvků 02.09.18 14:38

Já byla u paní Věry Plačkové bydlí v Lhotce u Ostravy a nedoporučují.
Náš dlouý rozhovor vedla spíš stylem otázkami. Ze začatku se hodně ptala a pak na tom skládala věštbu. Stylem ne že by řekla oznamovácí věty, ale tazací. Vy máte přítele že ? Ano ( neměla jsem, ale ona je kartářka tedy měla poznat jak a co je a není) A on určitě dělá u policie že ano ? A tímto takhle probíhal celý rozhovor u všecho se snažila ujistit že má pravdu, říkala že se s ním rozvedu a budu mít nějakého kuchaře či pekaře ( do roka ) je to asi 5 let a pořad nic

Létavice1992
Stálice 98 příspěvků 02.09.18 15:52

No a nevyřešil by to spíš selský rozum? Za něj alespoň ušetříš. To už rovnou můžeš rovnou hodit ty peníze z okna.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 16:10

@Létavice1992 to máš možná pravdu, ale já jsem v takové situaci že prostě nevím, kterým směrem jít..potřebovala bych nějaký orientační bod, a ten ti,si myslím, dobrá kartářka dá.

Létavice1992
Stálice 98 příspěvků 02.09.18 18:00
@Anonymní píše:
@Létavice1992 to máš možná pravdu, ale já jsem v takové situaci že prostě nevím, kterým směrem jít..potřebovala bych nějaký orientační bod, a ten ti,si myslím, dobrá kartářka dá.

A co zkusit spíš kamarádku nebo někoho známého, kdo tě fakt zná? Svěřovat se do rukou lhářce není moc dobrý nápad. Na tvém místě bych raději zvolila někoho blízkého a neplatit podvodníka, který o tobě neví nic a jen vaří z vody. Popřemýšlej o tom.

VlaďkaOva
Nováček 1 příspěvek 05.09.18 14:32

ahoj,
jednu bych mohla doporučit, byla jsem u ní dvakrát a vždy se trefila - nevyptává se, jen bys měla vědět co tě vlastně zajímá, co chceš vědět..číslo když tak pošlu do SZ

Terezka0084
Nováček 8 příspěvků 24.10.18 16:41

Dobrá kartářka je jak dobrý psycholog. Karty jsou podle mě jen taková humorná zástěrka.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >