Výborná kartářka Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 14:32
Výborná kartářka Ostrava

Ahojky ;) nezná někdo fakt dobrou kartářku z Ostravy? Nikdy bych neřekla, že zrovna já budu chtít jít ke kartářce, ale ocitla jsem se v dosti divné situaci a potřebovala bych nasměrovat správným směrem… děkuji za každou odpověď :kytka:

Reakce:
smajlik345
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 02.09.18 14:38

Já byla u paní Věry Plačkové bydlí v Lhotce u Ostravy a nedoporučují.
Náš dlouý rozhovor vedla spíš stylem otázkami. Ze začatku se hodně ptala a pak na tom skládala věštbu. Stylem ne že by řekla oznamovácí věty, ale tazací. Vy máte přítele že ? Ano ( neměla jsem, ale ona je kartářka tedy měla poznat jak a co je a není) A on určitě dělá u policie že ano ? A tímto takhle probíhal celý rozhovor u všecho se snažila ujistit že má pravdu, říkala že se s ním rozvedu a budu mít nějakého kuchaře či pekaře ( do roka ) je to asi 5 let a pořad nic

Létavice1992
Kecalka 105 příspěvků 02.09.18 15:52

No a nevyřešil by to spíš selský rozum? Za něj alespoň ušetříš. To už rovnou můžeš rovnou hodit ty peníze z okna.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 16:10

@Létavice1992 to máš možná pravdu, ale já jsem v takové situaci že prostě nevím, kterým směrem jít..potřebovala bych nějaký orientační bod, a ten ti,si myslím, dobrá kartářka dá.

Létavice1992
Kecalka 105 příspěvků 02.09.18 18:00
@Anonymní píše:
@Létavice1992 to máš možná pravdu, ale já jsem v takové situaci že prostě nevím, kterým směrem jít..potřebovala bych nějaký orientační bod, a ten ti,si myslím, dobrá kartářka dá.

A co zkusit spíš kamarádku nebo někoho známého, kdo tě fakt zná? Svěřovat se do rukou lhářce není moc dobrý nápad. Na tvém místě bych raději zvolila někoho blízkého a neplatit podvodníka, který o tobě neví nic a jen vaří z vody. Popřemýšlej o tom.

VlaďkaOva
Nováček 1 příspěvek 05.09.18 14:32

ahoj,
jednu bych mohla doporučit, byla jsem u ní dvakrát a vždy se trefila - nevyptává se, jen bys měla vědět co tě vlastně zajímá, co chceš vědět..číslo když tak pošlu do SZ

Terezka0084
Nováček 9 příspěvků 24.10.18 16:41

Dobrá kartářka je jak dobrý psycholog. Karty jsou podle mě jen taková humorná zástěrka.

Ninan001
Nováček 2 příspěvky 07.01.19 12:55

Já chodím k jedné paní do Ostravy a je skvělá. Dělá všechno a hlavně od podlahy. Na nic se neptá a vědět nechce. Není to klasická kartářka, ale řekla mi všechno. Napojí se na tebe a pak ti řekne nebo napíše co chceš vědět… Jmenuje se Iveta, fb má Babet, ale příjmení neznám…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže... číst dále >

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >