Reklama

Výčitky z rozchodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

z92
Kecalka 140 příspěvků 03.04.18 07:09
Výčitky z rozchodu

Je mi příšerně, s partnerem jsme neměli úplně ideální vztah, hádky, nepochopení, neuměni společně žít… Ale i přes to všechno se máme stále rádi, chybíme si. Na rozchodu jsme se dohodli kvůli naši dceři, která má 20 měsíců, než aby vyrostla v prostředí hádek, tak jsme naznali, že takhle to pro ni bude lepší, i tak partner nezastával roli otce jak by měl, byl věčně pryč a malá k němu ani nechtěla jít. Bavili jsme se stokrát, že na tom zapacujeme a změníme naše přístupy vůči sobě samým i vůči ní, ale nešlo to, vždycky nás ovládla ta naše tvrdohlavost. Odstěhovala jsem se, bylo to rychle ze dne na den, včera jsem věci musela uklízet a všude různě uložit, vyvolávají ve mně bolestné vzpomínky, strašně mi chybí a mám hrozný deziluzivni pocit, že to nezvládnu sama, bydlíme teď u rodičů, na samostatné bydlení si budu muset ještě nějaký čas počkat. Nevidím růžovou budoucnost neumím se s tím sžít, s partnerem jsme neudělali tlustou čáru, nechali jsme tomu dveře otevřené, třeba si uvědomíme co pro sebe znamename a vrátíme se k sobě nebo taky ne. Ach jo, holky, je mi z toho příšerně, jsem zoufalá, já vím, že nejsem sama na světě kdo se ocitl sám s dítětem, ale nikdy bych netušila, že to dojde až sem a bude to tak bolet ???????????? nejhorší je, že mám pocit viny, v hlavě mi drnčí věta co mi řekl:„Měla jsi tu všechno.“ Já vím že neměla, neměla jsem jeho lásku, přízeň, neměla jsem tam svou rodinu a přátele, ale i tak ve mně něco s nejistotou říká, co když měl ale pravdu… Jak dlouho vám trvalo, než jste se z takové bolestné situace dostaly? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9854 příspěvků 03.04.18 07:14

Myslím si že jste udělali dobře, ono to časem bolet přestane. Hodně štěstí :kytka:

lucielorenc
Kecalka 310 příspěvků 3 inzeráty 03.04.18 07:51

Chce to čas, až ten ukáže, že se vše zahojí a bude vám lépe od sebe, nebo se poučíte ze svých chyb a třeba se k sobě vrátíte…hlavu vzhůru a hodně štěstí :)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1623 příspěvků 03.04.18 08:25

Ahoj, já takovýhle rozchod prožila před pár lety. Materiálně jsme měli vše, krásný zrekonstruovaný byt, auto..ale můj bývalý byl absolutní,,necita". Za osm let vztahu jsem od něj slyšela všehovšudy 2*,že mě miluje. Neuměl absolutně najevo dávat city, když jsem odjela pryč, bylo mu jedno, že se celý víkend neozvu, hlavně, když měl doma nakoupeno a uvařeno. Taky to po rozchodu strašně bolelo, ale přebolí vše. Žili jsme vedle sebe, ne spolu. A když jsem chtěla něco řešit, mlčel. Ani pohadat jsme se nemohli..dneska jsem ráda, té jsem tenkrát práskla dveřmi a odešla.

mumisek79
Extra třída :D 12037 příspěvků 03.04.18 08:27

@z92 ahoj napsala jsi to moc krásně Chápu tvůj smutek tydle pocity znám a také s tim neumím pracovat Vidět budoucnost růžově atd Ve vašem případě zkuste ještě zapracovat Dnes jsou poradny ci kaučove, lidé co to umí druhým otevřít oči Zkoušeli jste i todle Ja věřím že lidé jsou schopni se změnit ci umirnit ale je to prace těžké pro oba Já bych to takhle nevzdala Bojujte

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 03.04.18 08:27

Jako bych to psala já před rokem 8) s tím, že já neměla kam jit.Byla jsem 10měsíců v azylaku.No ,pak si nejak uvědomil, o co prisel, zval nas tam a tam, šel do sebe, zacal se fest snažit. No a ted jsme zase spolu.Ono někdy i to odloučení pomůže :) ale jak pises, je to hrozne tezke.Taky sem si vse vycitala, i kdyz byla chyba u obou.Ja ti moc drzim palce. Protože, co je vic, nez rodina pohromadě? :kytka:

z92
Kecalka 140 příspěvků 03.04.18 10:22

@Dojcanis mohu se zeptat, zda jste byli v kontaktu? Nebo se začal ozývá až po těch deseti měsících? Taky bych si přála takový „konec“ kéž by to i u nás dopadlo podobně…

z92
Kecalka 140 příspěvků 03.04.18 10:25

@mumisek79 nezkoušeli jsme vyhledat odbornou pomoc, nešlo to kvůli časovému presu partnera a taky skutečnosti, že bychom neměli kam dát malou, nebylo kdo by ji pohlídal a teď už to nepůjde vůbec jelikož jsme od sebe 150km… Budu ráda když se mi vůbec ozve…

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33620 příspěvků 03.04.18 10:26
@Dojcanis píše:
Jako bych to psala já před rokem 8) s tím, že já neměla kam jit.Byla jsem 10měsíců v azylaku.No ,pak si nejak uvědomil, o co prisel, zval nas tam a tam, šel do sebe, zacal se fest snažit. No a ted jsme zase spolu.Ono někdy i to odloučení pomůže :) ale jak pises, je to hrozne tezke.Taky sem si vse vycitala, i kdyz byla chyba u obou.Ja ti moc drzim palce. Protože, co je vic, nez rodina pohromadě? :kytka:

Držím pěsti to muselo být hodně těžké :kytka:

z92
Kecalka 140 příspěvků 03.04.18 10:32

@Aduš8 jako bys teď popisovala mého partnera, ale já si všímala aspoň věcí, které pro mě dělal a to jsem měla jako „důkaz lásky“ též jsem od něj slyšela možná třikrát že mě miluje, jenže u něj tady ten problém s dáváním citů najevo je zakotveny v minulosti, v tom v čem vyrůstal… Taky jsme žili vedle sebe, ale zvykla jsem si a i když mi to předtím tak vadilo, teď mi to chybí… Časem se pozná zda to bylo správné či ne…

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 03.04.18 11:16
@z92 píše:
@Dojcanis mohu se zeptat, zda jste byli v kontaktu? Nebo se začal ozývá až po těch deseti měsících? Taky bych si přála takový „konec“ kéž by to i u nás dopadlo podobně…

V kontaktu jsme byly, měli jsme i soud, ohledně alimentu, abych to měla černé na bílém :) no bral si ji podle soudni dohody, na které jsme se domluvili my dva. Takze jsme v kontaktu byly, ale jenom kvuli predavani maly.Na malou nikdy nezanevřel, jako táta byl vždycky super.Ale mezi námi to zacalo znovu jiskrit az po tech 10mesicich, a je to lepší mezi náma.

Příspěvek upraven 03.04.18 v 11:19

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 03.04.18 11:17
@Denisa76 píše:
Držím pěsti to muselo být hodně těžké :kytka:

Bylo to psychicky těžké, dekuju :kytka:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33620 příspěvků 03.04.18 15:56
@Dojcanis píše:
Bylo to psychicky těžké, dekuju :kytka:

To věřím..každopádně to mělo smysl a on si něco uvědomil. Jak se říká člověk si spoustu věcí uvědomí až to ztratí. Držte se :kytka:

mumisek79
Extra třída :D 12037 příspěvků 03.04.18 15:57

@z92 jde to vždycky jen musí být vule Držte se

Phenomene 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 14:06
@z92 píše:
@Aduš8 jako bys teď popisovala mého partnera, ale já si všímala aspoň věcí, které pro mě dělal a to jsem měla jako „důkaz lásky“ též jsem od něj slyšela možná třikrát že mě miluje, jenže u něj tady ten problém s dáváním citů najevo je zakotveny v minulosti, v tom v čem vyrůstal… Taky jsme žili vedle sebe, ale zvykla jsem si a i když mi to předtím tak vadilo, teď mi to chybí… Časem se pozná zda to bylo správné či ne…

Pripominam, ze chlapi jsou vychovávani v duchu hesla „za pravého muze hovori ciny, nikoliv slova“. Ono mit dum, auto, vse na co si zena vzpomene take neni samo sebou. Neutrhne se to na strome. Nekdy je tezke porozumet temto „dukazum lasky“..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama