Trvanlivost masa mimo lednici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 17:20
Vydrž masa

Ahoj, jak dlouho vakuové vydrzi balené krůtí bez lednice? Měla jsem cestou domů dost zajizdek a cesta mi trvala hodinku. Maso Teda bylo v thermo tašce, ale asi to moc nepomohlo. Dneska bylo fakt horko, tak nevím, jestli to raději nevyhodit

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10816 příspěvků 26.04.19 17:27

Myslím že hodinku v pohodě, kolikrát jsem nakoupila maso, dala do kočárku a jela procházkou domu a taky mi to hodinku trvalo a to sem neměla ani termo tašku :think: ho rozbal a cuchni jestli nesmrdí.

Dianadiana
Kecalka 187 příspěvků 26.04.19 17:38

Presne tak, cuchni k nemu. Ale pokud jsi ho mela v termotasce, tak by melo vydrzet :)

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2401 příspěvků 26.04.19 17:47

Hodinu je to určitě v pohodě, nota bene vakuované.

Ou
Echt Kelišová 7844 příspěvků 26.04.19 18:21

Ideálně ho rovnou tepelně zpracuj, pokud to nedáš, tak ho obal v soli a vraž do ledničky, a zpracuj ho nejpozději zítra dopoledne

Rozhodně ho nedávej do mrazáku syrové.

debra.morgan
Echt Kelišová 8942 příspěvků 26.04.19 18:23

Hodina by měla byt ok, taky tak vozím, někdy i dýl a bez termotasky. očuchat.

Cenarius
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 26.04.19 20:49
@Anonymní píše:
Ahoj, jak dlouho vakuové vydrzi balené krůtí bez lednice? Měla jsem cestou domů dost zajizdek a cesta mi trvala hodinku. Maso Teda bylo v thermo tašce, ale asi to moc nepomohlo. Dneska bylo fakt horko, tak nevím, jestli to raději nevyhodit

Zalezi v jakym stavu bylo pri nakupu. Jinak cuchnout a pripadme co nejdriv zpracovat.

Váš příspěvek
Reklama