BBQ/grilovačka kolik připravit jídla?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
123gabi
Povídálka 27 příspěvků 24.04.19 09:55
BBQ/grilovačka kolik připravit jídla?

Ahoj, může mi prosím někdo poradit kolik připravit masa a příloh na Grilovačku? Chystáme rodinou oslavu (2.roky těch mojich dvou rošťáků) celkem nás bude 25 osob. Mám v plánu dělat maso na plynové grilu a různé saláty. Tak aby to byla rychlovka. Teď ale od začátku, jako první bych chtěla hostům nabídnout dort a kávu. Ten mám objednaný pro 25 osob. Mezi tím by manžel mohl začít grilovat. Chci si objednat 2,5kg kuřecí prsou, 2,5kg kotleta a 2 kg krkovičky. Jako přílohy chci šopák, salát coleslaw a tzatziky. V záloze mám ještě capresse salát. Mám misky po 1890ml pro představu. Takže mi prosím poraďte kolik salátu připravit. Množství masa jestli je dostačující. A jestli není blbost první podávat dort. :think: moc děkuji za rady :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
OoOoOoOoOo
Stálice 91 příspěvků 24.04.19 09:59

Ahoj. V kolik vám to začíná? jestli k vám dorazí po obědě, tak dát si dort a pak grilčo je v pohodě. Pokud mají přijít na oběd, tak bych asi dortem nezačínala :nevim:

123gabi
Povídálka 27 příspěvků 24.04.19 10:03

Ahoj začátek máme až v 16 hodin. :) @OoOoOoOoOo

Tableta
Závislačka 4802 příspěvků 24.04.19 10:09

Není blobst podávat dort jako první. Aspoň nebudeš muset dělat maso hodně dopředu a budeš ho podávat teplý :palec:
S tím salátem bych to nějak nepřeháněla. Když budeš mít netknutý maso, tak ho klidně druhej den ohřeješ v troubě a bude pořád dobrý, ale míchanej salát z lednice už tak dobrej není :mrgreen:

unuděná
Kelišová 7317 příspěvků 24.04.19 10:10

Já myslím, že v pohodě. Nejdřív dort a káva, hoďku dvě poté grilčo. Akorát teda nevím, jak máte výkonný gril, my máme taky na balkoně plynový, ale takové množství masa bysme na něm dělali několik hodin… Když grilujeme pro cca 20 osob, tak salátů dělám 2 velké mísy, plus ale ještě do trouby hodím brambory, hranolky nebo zeleninu. Doporučuji udělat nějaký rychlý předkrm na tom grilu (špízky třeba jsou vděčné) a až pak grilovat maso a počítala bych jen 1 plátek na osobu.

123gabi
Povídálka 27 příspěvků 24.04.19 10:12

Děkuji, o to mi právě jde aby maso bylo dobrý teplý a ne vysušený. Takže myslíš že salátu mám hodně? :) @Tableta

Tableta
Závislačka 4802 příspěvků 24.04.19 10:15

@123gabi Já si to množství popravdě nedokážu moc představit. V případě nouze bude podle mě v průběhu večera rychlejší natrhat, nakrájet a umíchat trochu salátu než dodělávat maso.

AvajBr
Závislačka 4674 příspěvků 24.04.19 10:16

U nas se jeste na grilovacky osvedcilo grilovat zeleninu a syry (halloumi, hermelin nebo ostiepok na gril). To si u nas vzdycky pochvalovali.

123gabi
Povídálka 27 příspěvků 24.04.19 10:21

Děkuji, na gril dáme najednou asi 6 steaků. Takže si myslím že by to mohlo být v pohodě. @unuděná

unuděná
Kelišová 7317 příspěvků 24.04.19 10:22
@123gabi píše:
Děkuji, na gril dáme najednou asi 6 steaků. Takže si myslím že by to mohlo být v pohodě. @unuděná

To my taky, ale centrimetrovou krkovici tam „sušíme“ tak 20 minut :think: Ale váš vypadá kvalitněji, tak to by mělo být ok ;)

123gabi
Povídálka 27 příspěvků 24.04.19 10:23

To máš pravdu! :) @Tableta

123gabi
Povídálka 27 příspěvků 24.04.19 10:24

Snad ano, ale kuře a kotleta si myslím že bude rychlovka. :) @unuděná

123gabi
Povídálka 27 příspěvků 24.04.19 10:25

Skvělý nápad, můžu to mít v lednici jako zálohu. :)@AvajBr

kruel
Kecalka 435 příspěvků 24.04.19 10:31

Nebudou prsíčka a kotleta hodně suchá? :think: není to zrovna nějštavnatější maso…Každopádně množství bych nebrala na kila ale nechala si u řezníka rovnou udělat plátky, a pak si je napočítáš. Určitě 1 plátek na osobu je málo! U nás chlapi snědí třeba jeden menší kuřecího a klidně dva vepřové (podle velikosti). Saláty bych udělala jen dva a jak tady už někdo radil, hoď na gril třeba ještě papriku, hermelín v alobalu nebo pikantní oštiepok, prodává se to už krásně předchystané… :-) a dá se to jen tak zobat.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21120 příspěvků 24.04.19 10:33
@123gabi píše:
Děkuji, o to mi právě jde aby maso bylo dobrý teplý a ne vysušený. Takže myslíš že salátu mám hodně? :) @Tableta

záleží, jak jste vy a hosté na tom s „králičinou“ :jazyk: :mrgreen:
U nás třeba většina lidí chce pořádnej flák masa (jak tu někdo radil jeden plátek na osobu, tak to by se u nás vysmáli :mrgreen: ), zároveň ale skoro nikdo nechce zeleninu.
Dva litry coleslawi by se u nás jedly tejden… Takže já na podobnou slávu nakrájím tak dva talíře zeleniny, a teprve, když se sní, tak raději dokrájím, než aby to schlo…
Na druhou stranu, kdyby se na gril přihodily sýry, žampiony nebo cibule či papriky, tak se po nich jen zapráší ;)

Jinak bacha na kotletu - za mě se na grilování moc nehodí, napřed je to syrové (to se bude kdekomu žinýrovat to jíst), pak to bude suché. Spíš než kotletu bych zvážila naložený na tenčí plátky nakrájený bůček (dá se koupit, pokud nemáš možnost ho natenko nakrájet). To je hotové hned, je to křupavé, šťavnaté, luxusní :palec:
Pokud to tam nemáte samou dietářku, tak u nás se po něm jen zapráší…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama