Vyhlazení vrásek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
geileenka
Extra třída :D 12631 příspěvků 14.04.12 07:53
Vyhlazení vrásek

Ahoj holky, na jednom slevovém portálu teď nabízejí docela výraznou slevu na kosmetické ošetření a vyhlazení vrásek přístrojem Lift 6 a kyselinou hyaluronovou. Ta se má aplikovat elektroporací. Máte někdo s tímto ošetřením zkušenost, má to efekt/smysl? Už dlouho o něčem takovém přemýšlím a tato cena je opravdu hodně zajímavá, ale zase nechci jen tak vyhodit peníze. Díky

Reakce:
evicka82
Kecalka 251 příspěvků 14.04.12 08:47

@ajleenka Ahoj, tak přímo s touto metodou zkušenosti nemám, ale po porodu jsem se chtěla rychle dostat do formy tak jsem absolvovala různé bezpolestné liposukce moderními přístroji a žádné výsledky se nedostavily :( , jen spousta vyhozených peněz. Myslím, že takový účinek bude mít i takhle procedůra, možná se Ti bude chvilku zdát, že je pleť omlazená, ale tento pocit je jen chvilkový. Asi nejúčinnější na vrásky je botox nebo skalpel, ale na to jsme ještě moc mladé a krásné :). Můj názor je, že je to vytahování peněz z lidí!

sára107
Nováček 1 příspěvek 02.04.17 19:29
oční vrásky

Ahoj holky, chci si nechat odstranit vrásky kolem očí, mam 35 let a mám hluboké vrásky, jak pod očima, tak vějířky okolo. Potřebovala bych radu, kde si v Ostravě nechat tyto vrásky odrstranit, nebo zda někdo ma dobrou zkušenost s lékařem, kterého by mi doporučil. Díky za rady a typy.

AdelaPolaskova
Nováček 3 příspěvky 22.08.19 12:13

Být tebou, poradím se s kosmetičkou. :palec: Ne vše, co nabízejí na slevovém portálu, je kvalitní :?

Váš příspěvek
Reklama