Vyhořelá zásuvka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 09:31
Vyhořelá zásuvka?

Dobrý den, dnes jsem myla mixér a pak hned já kráva mixér použila a po použití ho nechala v zásuvce, za pár vteřin začal mixér sám od sebe pracovat tak jsem k němu přiběhla a všude strašný smrad, ale zásuvka zůstala v normálu ani není černá a funguje a to samé i ten mixér. Pojistky jsem nevyhodila, vše fungovalo. Myslíte, že bych s tím měla něco dělat, že je to nebezpečné nebo to není potřeba? Má někdo podobnou zkušenost nebo je tu nějaký elektrikář, který poradí? :(

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10919 příspěvků 09.10.18 09:35

kdyby ti vyhořela zásuvka, tak nebude fungovat

smudlinky
Závislačka 2527 příspěvků 360 inzerátů 09.10.18 09:38

myslím, že to nebyla zásuvka, ale nějaká závada na mixeru

zmimi
Stálice 74 příspěvků 09.10.18 09:39

Jestli se mixér sám od sebe zapl, tak bude špatný vypínač ,pokud nebyl mixér špatně vypnutý. Vyhořelá zásuvka -to by byly vyhozené pojistky a zásuvka by byla očouzena.

Tichošlápek
Extra třída :D 10146 příspěvků 09.10.18 09:41

Očuchej motor mixeru. Mne se takhle odpálil tycovy - proste smrad, trochu čoudu a sbohem mixere

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 09:46

Holky mixér mi funguje dál :nevim:

Heivka
Závislačka 3137 příspěvků 09.10.18 09:53

Řekla bych, že do spínače mixéru se dostala voda a ta to sepla. Mixér bych nechala pořádně vyschnout a vysmrádnout a používala dál. Jen se připravila na možnost, že se mixér může v dohledné době odpravit do věčných lovišť. Zásuvku bych každopádně nechala zkontrolovat elektrikářem, mě jedna zásuvka vyhořela aniž by vyhodila pojistky a nebyla očouzená z venku, ale uvnitř byly seškvařené izolace drátů a kdybych na to při malování nepřišla mohl být průšvih.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 10:01

Tak ne jinak mixér nefunguje, když ho zapojím do zásuvky mixuje aniž by byl zapnut. :?

Tichošlápek
Extra třída :D 10146 příspěvků 09.10.18 10:28
@Anonymní píše:
Tak ne jinak mixér nefunguje, když ho zapojím do zásuvky mixuje aniž by byl zapnut. :?

Nj je kaput :)

Betyssek
Stálice 91 příspěvků 09.10.18 11:28

Tohle se mi stalo s nabijeckou (nebyla ale mokra :mrgreen: ). Taky zasuvka i nabijecka fungovaly, tak jsem jen vyměnila tu zásuvku za novou (nemela jsem k ni uz duveru :lol: ) a byl klid.

AstraG
Závislačka 4398 příspěvků 09.10.18 11:35
@Anonymní píše:
Tak ne jinak mixér nefunguje, když ho zapojím do zásuvky mixuje aniž by byl zapnut. :?

Zapoj ho do jiné zásuvky ;)

JTom
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 09.10.18 17:44

Proboha lidi, co to tu plácáte? Se zásuvkou to nemá naprosto vůbec nic společného.
Při mytí do vypínače natekla špinavá voda. Po vypnutí vznikl mezi kontakty oblouk, který je stavil dohromady. Proto ten smrad. Stačí jednoduše vyměnit vypínač.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

BBC se snaží marně. Po odchodu slavného tria nezachrání Top Gear žádná změna

Je to bohužel tak a není zatím možnost, jak to změnit. Top Gear, nejslavnější... číst dále >

Proč Rolins přiživuje spor s Rytmusem? Tady je její vysvětlení!

Rozhodli se Dara Rolins a Patrik Rytmus Vrbovský definitivně znemožnit u... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >