Reklama

Co je to za škůdce?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 12:22
Co je to za skudce

Co to je? Mam od kamaradky oblečení po dětech a tohle jsem tam našla. A neni to poprvé. Jak se toho zbavit???

Reklama

Reakce:

Makryk
Nováček 9 příspěvků 07.10.18 12:32

Chtělo by to lepší foto… Podle této fotky to může být cokoli od zrnka máku až po cvrčka 8o 8) :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 13:28

@Makryk Zkusila jsem to vyfotit co nejlépe. Je to malinké, tak se to špatně fotí. :(

Lenka_Hal
Závislačka 4816 příspěvků 07.10.18 13:56

Jestli je takhle prtavy a podle tvaru…nemuze to byt rusnik?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 15:00

@Lenka_Hal Možný to je. Zatím jsem žádného brouka nenašla. Jen to malé chlupaté. Když to tu ale už mám zanesené, tak tady asi někde jsou i brouci. :zed: Mně jen z toho špatně. Našla jsem to dneska i v krabici s novým oblečením.

Janli
Kelišová 5679 příspěvků 9 inzerátů 07.10.18 15:17

Jestli ti je špatně z mrňavýho broučka, tak potěš… Prosím tě neplaš, tohle je naprosto neškodný a běžně to žije v domácnostech, opravdu není důvod se z toho hroutit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 15:59

@Janli Desim se, aby to nebylo něco, co se mi tu přemnoží a bude škodit.

Lenka_Hal
Závislačka 4816 příspěvků 07.10.18 23:19

Aha, je to chlupate hodne? Je to nejaka larva neceho? Vazne to neni moc videt. Jinak ja te chapu, mne sice normalne nevadi zadna zvirata, ale skudci, podezreni na ne, bych taky nesla tezko. :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 06:31

@Lenka_Hal Je to velké cca 3 mm. Trochu chlupate. Narazila jsem na to už na víc místech. Když to bylo poprvé v tom obleceni, tak jsem to nehrotila. Pak jsem ale někde něco zaslechla o štěnicich a dneska si říkám, co to teda je. V tom novém oblečení mě to teda dostalo. Připadám si hrozně. Včera jsme měli nálety berusek. Kdo ví, kam mi zalezly.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >