Reklama

Obraz dětí na plátně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

-Sára
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 06.10.18 18:36
Obraz děti na plátně

Ahoj holky. chceme si nechat udělat velký obraz děti na plátně. Focení bude venku v přírodě teď na podzim. otazka je jestli ho udělat černobílý nebo barevný. doma to máme vše laděné spíš do wenge. vubec nevim :think: :think: :think: prosím rady a tipy. dekuji.

Reklama

Reakce:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7996 příspěvků 06.10.18 18:38

@-Sára já osobně miluju černobílé fotky, ale zase u podzimních fotek kde budou krásné barvy bych volila barevný :)

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42600 příspěvků 06.10.18 18:40

Nechala bych si ukázat obě verze a dle toho se rozhodla (taky je možno tu čb ladit třeba do sépie apod.), ale osobně když se řekne podzimní fotka, tak mi to evokuje ty nádherný teplý barvy a přišlo by mi trochu škoda je všecky ztratit. Ale foto od fota.

Uživatel je onlineMonchichik
Závislačka 4672 příspěvků 06.10.18 18:51

pokud jde o podzimní fotky, nechala bych je barevné, podzim je nádherný, tak ať je to tam vidět, na těch černobílých by to zaniklo

-Sára
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 06.10.18 18:54

@ugluk ta sépie není špatná.asi to bude chtít vidět.

Micaella22
Kecalka 264 příspěvků 06.10.18 19:31

Dala bych barevnou, ale upravenou v nejakym filtru jako je na Instragramu, aby to nebylo tak moc zarivy ale utlumeny. Ja teda cernobily nemusim

dedrichov
Závislačka 2786 příspěvků 06.10.18 20:33

černobílé fotky jsem mívala moc ráda, ale podzim je nádherný. Rozhodni se až podle výsledné fotky. Ale chybějící barvy a světlo asi uberou tu atmosféru. Každopádně bych byla zvědavá na výsledek :kytka:

Sára 1
Echt Kelišová 8725 příspěvků 08.10.18 06:35

Černobílé fotky jsou krásne, ale hodí se jen na něco. Podzim bych nechala určitě barevný. Každopádně se na tu fotku koukni i na černobílou a podle toho se rozhodni. Zrovna včera jsem si říkala, jak mám krásnou fotku dětí na stěně. Kdyby byla černobílá, tak by nebyla tak krásná.

lucynka25
Kelišová 7345 příspěvků 2 inzeráty 09.10.18 06:50

Podzim určitě barevný :palec:

-Sára
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 09.10.18 06:58

Holky díky :) ještě mě napadlo udělat to cernobile a třeba jen listí žluté.je to na domluvě.fotograf říkal že mi ukáže všelijaké možnosti jak to bude vypadat.rozmer obrazu bude 150×150 tak doufám že výběrem dobre. A teď řeším obleceni.starsi dcera bude mít pletené šaty šedé k tomu červené leginy a červený šátek na krk.mensi dcera to samé.ale vo obléci synovi netusim :nevim:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7996 příspěvků 09.10.18 07:58

@-Sára a co nějaké šedé kalhoty a třeba červenou košili/svetr? Ať je s holkama podobný ????

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >