Obraz dětí na plátně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
-Sára
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 06.10.18 18:36
Obraz děti na plátně

Ahoj holky. chceme si nechat udělat velký obraz děti na plátně. Focení bude venku v přírodě teď na podzim. otazka je jestli ho udělat černobílý nebo barevný. doma to máme vše laděné spíš do wenge. vubec nevim :think: :think: :think: prosím rady a tipy. dekuji.

Reakce:
Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8769 příspěvků 06.10.18 18:38

@-Sára já osobně miluju černobílé fotky, ale zase u podzimních fotek kde budou krásné barvy bych volila barevný :)

ugluk
Hvězda diskuse 43492 příspěvků 06.10.18 18:40

Nechala bych si ukázat obě verze a dle toho se rozhodla (taky je možno tu čb ladit třeba do sépie apod.), ale osobně když se řekne podzimní fotka, tak mi to evokuje ty nádherný teplý barvy a přišlo by mi trochu škoda je všecky ztratit. Ale foto od fota.

Monchichik
Kelišová 5371 příspěvků 06.10.18 18:51

pokud jde o podzimní fotky, nechala bych je barevné, podzim je nádherný, tak ať je to tam vidět, na těch černobílých by to zaniklo

-Sára
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 06.10.18 18:54

@ugluk ta sépie není špatná.asi to bude chtít vidět.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 06.10.18 19:31

Dala bych barevnou, ale upravenou v nejakym filtru jako je na Instragramu, aby to nebylo tak moc zarivy ale utlumeny. Ja teda cernobily nemusim

dedrichov
Závislačka 2967 příspěvků 06.10.18 20:33

černobílé fotky jsem mívala moc ráda, ale podzim je nádherný. Rozhodni se až podle výsledné fotky. Ale chybějící barvy a světlo asi uberou tu atmosféru. Každopádně bych byla zvědavá na výsledek :kytka:

Sára 1
Echt Kelišová 8899 příspěvků 08.10.18 06:35

Černobílé fotky jsou krásne, ale hodí se jen na něco. Podzim bych nechala určitě barevný. Každopádně se na tu fotku koukni i na černobílou a podle toho se rozhodni. Zrovna včera jsem si říkala, jak mám krásnou fotku dětí na stěně. Kdyby byla černobílá, tak by nebyla tak krásná.

lucynka25
Echt Kelišová 7891 příspěvků 1 inzerát 09.10.18 06:50

Podzim určitě barevný :palec:

-Sára
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 09.10.18 06:58

Holky díky :) ještě mě napadlo udělat to cernobile a třeba jen listí žluté.je to na domluvě.fotograf říkal že mi ukáže všelijaké možnosti jak to bude vypadat.rozmer obrazu bude 150×150 tak doufám že výběrem dobre. A teď řeším obleceni.starsi dcera bude mít pletené šaty šedé k tomu červené leginy a červený šátek na krk.mensi dcera to samé.ale vo obléci synovi netusim :nevim:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8769 příspěvků 09.10.18 07:58

@-Sára a co nějaké šedé kalhoty a třeba červenou košili/svetr? Ať je s holkama podobný ????

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >