Reklama

Octomilky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jajuj
Stálice 57 příspěvků 05.10.18 12:14
octomilky

Ahoj holky jdu si k vam pro radu neznáte nějaký účinný přípravek nebo trik na octomilky??? Zkoušela jsem nádobky ze šťávou i s pivem a nic, hřebíček do koše taky nic stříkála jsem je savem a ty mrchy furt litaji ???? už nevím co na ně

Reklama

Reakce:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1919 příspěvků 2 inzeráty 05.10.18 12:19

Nevim a taky by me to zajimalo. Neznicitelny svine :cert: Uklizim porad dokola kuchyn savem jak blazen porad tu jsou :cert:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10081 příspěvků 05.10.18 12:24

Hej my teď mame úplnou invazi! Hnusny potvory. Kupuju na ne takový ty lepicí pásky do kytek na hmyz. Rozvesim to po bytě v místech, kde jsou nejvíc a docela se na to chytají

Afrikana
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 05.10.18 12:26

Odstranit pricinu, proc letaji :mrgreen: Uklidit veskere kose, ovoce, zeleninu, vsechno, co by je mohlo pritahovat.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1919 příspěvků 2 inzeráty 05.10.18 12:29
@Afrikana píše:
Odstranit pricinu, proc letaji :mrgreen: Uklidit veskere kose, ovoce, zeleninu, vsechno, co by je mohlo pritahovat.

Nemam v kuchyni na lince nikde nic, ani drobecek a stejne přijdu a je jich novych pres noc dvacet osm!

Hadumi
Extra třída :D 13398 příspěvků 05.10.18 12:33

Nám se objevily asi před 3 týdny, jak se ochladilo, tak dobrý a teď zase. Já je ničím tak, že mám v kuchyni vysavač a vysávám je.

luccifera
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 05.10.18 12:35

Vysavam ty mrchy vysavacem.

Uživatel je onlineDana V
Kecalka 458 příspěvků 6 inzerátů 05.10.18 12:39

Taky jsme jich doma meli ted stovky, udelala jsem na ne past s vinem, ale tam se jich chytlo jen par. Nejvic zabralo, behat doma s malym vysavacem a vysavat je, to jsem jich chytla vetsinu, vzdycky kdyz jsem pak nejakou videla, hned jsem ji vysala. A taky zavrit ovoce a pecivo do dozicek a odstranit z kuchyne vsechny kytky v kvetinaci.

lalinka90
Kecalka 354 příspěvků 05.10.18 12:50

Pár minut s vysavačem a je klid :lol: jednou jsem v jeden den jich vysala skoro 80, to byla teprv invaze (většinou mám průměr okolo 13 zásahů). Nějakou dobu byl klid, vyhladila jsem je solidně :lol:

Qadra
Stálice 79 příspěvků 05.10.18 13:12

Do skleničky nalijte čistý ocet.Zabalte skleničku potravinovou fólií a z vrchu udělejte pár dírek.Mrchy vlitnou dovnitř a už se nedostanou ven.U mě zabírá…

Blanka MP
Povídálka 16 příspěvků 05.10.18 13:24

Já nepoužívám ocet, ale kousek nějakého ovoce, trochu sirupu a stejně jako píše @Qadra skleničky, folie, dirky…funguje! Ale! Teď mám doma tolik, že sklenička nestíhá pobírat :cert: a nejhorší je, že jsou ty mršky tak rychlé, že se nedají plesknout jako mouchy :zed: asi taky vyzkouším vysavač :dance:

Junkyska
Závislačka 3203 příspěvků 05.10.18 13:26

U nás taky…koukáme kde co doma hnije a nikde nic :lol: koupili jsme tu nádobku na octomilky s tou šťávou a už se chytají :pankac:

Blanka MP
Povídálka 16 příspěvků 05.10.18 13:28

@Junkyska Jen často měňte šťávu, já je takhle nechala přes víkend bez dozoru a hned tam byli červíci :roll:

Dovesilke
Závislačka 2944 příspěvků 05.10.18 18:52

Mám otevřenou láhev s octem,kde je zbytek a všechy se tam utopí :palec:

růžový achát
Závislačka 4244 příspěvků 05.10.18 19:27

Mixuju ocet s jarem ve skleničce 1:1 a funguje :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Zamilovaná Andrea Pomeje: S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >