Octomilky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jajuj
Stálice 57 příspěvků 05.10.18 12:14
octomilky

Ahoj holky jdu si k vam pro radu neznáte nějaký účinný přípravek nebo trik na octomilky??? Zkoušela jsem nádobky ze šťávou i s pivem a nic, hřebíček do koše taky nic stříkála jsem je savem a ty mrchy furt litaji ???? už nevím co na ně

Reakce:
Pajka89
Ukecaná baba ;) 2045 příspěvků 2 inzeráty 05.10.18 12:19

Nevim a taky by me to zajimalo. Neznicitelny svine :cert: Uklizim porad dokola kuchyn savem jak blazen porad tu jsou :cert:

Tichošlápek
Extra třída :D 10921 příspěvků 05.10.18 12:24

Hej my teď mame úplnou invazi! Hnusny potvory. Kupuju na ne takový ty lepicí pásky do kytek na hmyz. Rozvesim to po bytě v místech, kde jsou nejvíc a docela se na to chytají

Afrikana
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 05.10.18 12:26

Odstranit pricinu, proc letaji :mrgreen: Uklidit veskere kose, ovoce, zeleninu, vsechno, co by je mohlo pritahovat.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2045 příspěvků 2 inzeráty 05.10.18 12:29
@Afrikana píše:
Odstranit pricinu, proc letaji :mrgreen: Uklidit veskere kose, ovoce, zeleninu, vsechno, co by je mohlo pritahovat.

Nemam v kuchyni na lince nikde nic, ani drobecek a stejne přijdu a je jich novych pres noc dvacet osm!

Hadumi
Extra třída :D 13574 příspěvků 05.10.18 12:33

Nám se objevily asi před 3 týdny, jak se ochladilo, tak dobrý a teď zase. Já je ničím tak, že mám v kuchyni vysavač a vysávám je.

luccifera
Ukecaná baba ;) 1206 příspěvků 05.10.18 12:35

Vysavam ty mrchy vysavacem.

Dana V
Kecalka 469 příspěvků 05.10.18 12:39

Taky jsme jich doma meli ted stovky, udelala jsem na ne past s vinem, ale tam se jich chytlo jen par. Nejvic zabralo, behat doma s malym vysavacem a vysavat je, to jsem jich chytla vetsinu, vzdycky kdyz jsem pak nejakou videla, hned jsem ji vysala. A taky zavrit ovoce a pecivo do dozicek a odstranit z kuchyne vsechny kytky v kvetinaci.

lalinka90
Kecalka 355 příspěvků 05.10.18 12:50

Pár minut s vysavačem a je klid :lol: jednou jsem v jeden den jich vysala skoro 80, to byla teprv invaze (většinou mám průměr okolo 13 zásahů). Nějakou dobu byl klid, vyhladila jsem je solidně :lol:

Qadra
Stálice 94 příspěvků 05.10.18 13:12

Do skleničky nalijte čistý ocet.Zabalte skleničku potravinovou fólií a z vrchu udělejte pár dírek.Mrchy vlitnou dovnitř a už se nedostanou ven.U mě zabírá…

Blanka MP
Povídálka 19 příspěvků 05.10.18 13:24

Já nepoužívám ocet, ale kousek nějakého ovoce, trochu sirupu a stejně jako píše @Qadra skleničky, folie, dirky…funguje! Ale! Teď mám doma tolik, že sklenička nestíhá pobírat :cert: a nejhorší je, že jsou ty mršky tak rychlé, že se nedají plesknout jako mouchy :zed: asi taky vyzkouším vysavač :dance:

Junkyska
Závislačka 3212 příspěvků 05.10.18 13:26

U nás taky…koukáme kde co doma hnije a nikde nic :lol: koupili jsme tu nádobku na octomilky s tou šťávou a už se chytají :pankac:

Blanka MP
Povídálka 19 příspěvků 05.10.18 13:28

@Junkyska Jen často měňte šťávu, já je takhle nechala přes víkend bez dozoru a hned tam byli červíci :roll:

Tools
Závislačka 2975 příspěvků 05.10.18 18:52

Mám otevřenou láhev s octem,kde je zbytek a všechy se tam utopí :palec:

růžový achát
Kelišová 5131 příspěvků 05.10.18 19:27

Mixuju ocet s jarem ve skleničce 1:1 a funguje :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >