Kde kupujete vánoční ozdoby?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JaimeG
Kecalka 377 příspěvků 05.10.18 21:29
Kde kupujete vánoční ozdoby?

Maminky, kde kupujete vánoční ozdoby? Každý rok pořizuji v Pepcu, KIKU, Bauhausu, Globusu.. Napadlo mě, jestli není nějaký eshop, kde by byl výběr a za přijatelnou cenu, ale zatím jsem takový nenašla :) Kde nakupujete vy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 14742 příspěvků 05.10.18 21:31

V marks&spencer, dřív jsem kupovala skleněné, ale co mame děti, kočky a psa, tak to nema smysl. E-shop ale vyzkoušený nemám

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 05.10.18 21:33

kde je potkám na začátku ledna s 80 procentní slevou, je to různý. :)

luccifera
Ukecaná baba ;) 1525 příspěvků 05.10.18 21:42

Ja si nakoupila plastove v Kik. Sklenene mam z Irisy, ale asi chvili zustanou u ledu…

luccifera
Ukecaná baba ;) 1525 příspěvků 05.10.18 21:43

Kecam, plastove byly z IKEA

Kelsey
Hvězda diskuse 45957 příspěvků 05.10.18 21:59

Pepco, Kik atd. retezce.
Znama jezdi nekde do Brna, je to velkoobchod.
Letos je fialova, tu jsme meli uz loni + pastelove. Pred domek jsme loni vyrabeli. Takze letos pouze na kuch. stul a konferencak neco koupim. My uz mame tolik variant a barev doma.
A pastelove dekorace jsem brala v Ikee dve krabice. Loni se mi libilo mini banky fialove a to bylo v Tescu.

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 05.10.18 22:03

No ty jo holky, vy kupujete kazdy rok jine? Ja jsem si koupila dve sady v Bauhausu a vubec me nenapadlo mit kazdy rok jine :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Letos jen dokoupim Betlem pro maleho.

zrcadlo
Kelišová 7463 příspěvků 05.10.18 22:11

Před lety jsem koupila zlaté univerzální, + děti od narození každý rok dostanou v rámci domácího adventního kalendáře 24.12. jednu novou skleněnou, ručně foukanou (a před dětmi jsme si jednu dohromady každý rok s manželem pořídili my). Takže nám takhle ozdob přibývá, a je to akorát k rostoucí velikosti stromu (s manželem nám stačil maličký, teď pro děti je každý rok větší a větší, protože ho jezdí vybírat s námi). Já nejsem moc zastánce designového stromečku, radši máme stromek s historií, o Vánocích na to zíráme a vzpomínáme, ze kterého roku je sovička, ze kterého roku mašinka apod.

Uživatel je onlineAvajBr
Závislačka 4675 příspěvků 05.10.18 22:15

@zrcadlo mame to uplne stejne, stromek porad cerveno stribrny, proste klasika a jen obcas prikoupime. Kluci to milujou, hledaji vzdycky, jestli jsou tam ty stejne, beda, kdyby naka chybela :lol: Ani nevim, kam bych to dala, mit kazdy rok jinou barevnou serii :nevim:

A jinak kupujeme v Ikea, plastove, ale i latkove, plus sklenene z netu.

LLenule111
Závislačka 3399 příspěvků 05.10.18 22:21

Už nekupujem, máme dost, dříve Tesco v akci.

zrcadlo
Kelišová 7463 příspěvků 05.10.18 22:22
@AvajBr píše:
@zrcadlo mame to uplne stejne, stromek porad cerveno stribrny, proste klasika a jen obcas prikoupime. Kluci to milujou, hledaji vzdycky, jestli jsou tam ty stejne, beda, kdyby naka chybela :lol: Ani nevim, kam bych to dala, mit kazdy rok jinou barevnou serii :nevim:

Přesně tak, my jsme si i našim a tchánovcům řekli, že bychom jako svatební dar chtěli jednu vánoční ozdobu z půdy dle vlastního výběru, takže máme na stromku s manželem každý i jednu z našeho dětství. Je to pro nás takové hezké pokračování rodiny…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 22:27
@JaimeG píše:
Maminky, kde kupujete vánoční ozdoby? Každý rok pořizuji v Pepcu, KIKU, Bauhausu, Globusu.. Napadlo mě, jestli není nějaký eshop, kde by byl výběr a za přijatelnou cenu, ale zatím jsem takový nenašla :) Kde nakupujete vy?

Za posledni roky jsem tezce v minusu, nemame penize na ozdoby, my proste v lednu obchazime popelnice a kontejnery na nasem sidlisti a jen zirame co lidi nevyhodi. Ozdoby, vanocni retezy, umely stromky, balici papir, darkovy tasky.
Vsechno schovame na balkon a do sklepa a pak pouzijeme. Kde nakupovali ty lidi kteri ozboby vyhodili to fakt nevim, cedulky utrhali, ale vsechno to asi pochazi z ciny, to je jasne, same plastove koule, zadne sklenene.
No co aspon se nerozbijou.
My jsme jen dalsi v poradi, dalsi clanek retezce, seberem co jini vyhodi. Dnes si lidi nevazi lautr niceho jak rikavala moje maminka. Furt imrvere to samy, lidi jsou nepoucitelny.

Russet
Neúnavná pisatelka 16529 příspěvků 05.10.18 22:34

Mám už 16 let ty samé ozdoby a dokupuju jen pár nových, aby se mi hodily k ostatním. Někdy dáváme jen slámové, ty máme taky léta stejné. Těším se, až syn vyrobí řetěz z papíru a stromek bude hodně „každý pes, jiná ves“. Nic jednotvárného jednobarevného mi nesmí do baráku ;)

rozand
Závislačka 4405 příspěvků 05.10.18 22:35

Butlers, Nanu nana, vánoční trhy

Ukulina
Extra třída :D 14837 příspěvků 05.10.18 22:38

@Mrakotinka2018 Radši to roztočíte v ruletě,co? :mrgreen:

Já koupila nové koule vloni někde, ani nevím kde. Abychom měli něco třpytivého kvůli dceři. Jinak máme ozdoby staré osm, deset let. Je jich víc a víc typů, tak to střídáme. Žádné módní barvy neřešíme.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama