Kde kupujete vánoční ozdoby?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JaimeG
Kecalka 377 příspěvků 05.10.18 21:29
Kde kupujete vánoční ozdoby?

Maminky, kde kupujete vánoční ozdoby? Každý rok pořizuji v Pepcu, KIKU, Bauhausu, Globusu.. Napadlo mě, jestli není nějaký eshop, kde by byl výběr a za přijatelnou cenu, ale zatím jsem takový nenašla :) Kde nakupujete vy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10861 příspěvků 05.10.18 21:31

V marks&spencer, dřív jsem kupovala skleněné, ale co mame děti, kočky a psa, tak to nema smysl. E-shop ale vyzkoušený nemám

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31657 příspěvků 05.10.18 21:33

kde je potkám na začátku ledna s 80 procentní slevou, je to různý. :)

luccifera
Ukecaná baba ;) 1167 příspěvků 05.10.18 21:42

Ja si nakoupila plastove v Kik. Sklenene mam z Irisy, ale asi chvili zustanou u ledu…

luccifera
Ukecaná baba ;) 1167 příspěvků 05.10.18 21:43

Kecam, plastove byly z IKEA

Kelsey
Hvězda diskuse 44886 příspěvků 05.10.18 21:59

Pepco, Kik atd. retezce.
Znama jezdi nekde do Brna, je to velkoobchod.
Letos je fialova, tu jsme meli uz loni + pastelove. Pred domek jsme loni vyrabeli. Takze letos pouze na kuch. stul a konferencak neco koupim. My uz mame tolik variant a barev doma.
A pastelove dekorace jsem brala v Ikee dve krabice. Loni se mi libilo mini banky fialove a to bylo v Tescu.

Limi123
Závislačka 3654 příspěvků 05.10.18 22:03

No ty jo holky, vy kupujete kazdy rok jine? Ja jsem si koupila dve sady v Bauhausu a vubec me nenapadlo mit kazdy rok jine :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Letos jen dokoupim Betlem pro maleho.

zrcadlo
Kelišová 6954 příspěvků 05.10.18 22:11

Před lety jsem koupila zlaté univerzální, + děti od narození každý rok dostanou v rámci domácího adventního kalendáře 24.12. jednu novou skleněnou, ručně foukanou (a před dětmi jsme si jednu dohromady každý rok s manželem pořídili my). Takže nám takhle ozdob přibývá, a je to akorát k rostoucí velikosti stromu (s manželem nám stačil maličký, teď pro děti je každý rok větší a větší, protože ho jezdí vybírat s námi). Já nejsem moc zastánce designového stromečku, radši máme stromek s historií, o Vánocích na to zíráme a vzpomínáme, ze kterého roku je sovička, ze kterého roku mašinka apod.

AvajBr
Závislačka 4545 příspěvků 05.10.18 22:15

@zrcadlo mame to uplne stejne, stromek porad cerveno stribrny, proste klasika a jen obcas prikoupime. Kluci to milujou, hledaji vzdycky, jestli jsou tam ty stejne, beda, kdyby naka chybela :lol: Ani nevim, kam bych to dala, mit kazdy rok jinou barevnou serii :nevim:

A jinak kupujeme v Ikea, plastove, ale i latkove, plus sklenene z netu.

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 05.10.18 22:21

Už nekupujem, máme dost, dříve Tesco v akci.

zrcadlo
Kelišová 6954 příspěvků 05.10.18 22:22
@AvajBr píše:
@zrcadlo mame to uplne stejne, stromek porad cerveno stribrny, proste klasika a jen obcas prikoupime. Kluci to milujou, hledaji vzdycky, jestli jsou tam ty stejne, beda, kdyby naka chybela :lol: Ani nevim, kam bych to dala, mit kazdy rok jinou barevnou serii :nevim:

Přesně tak, my jsme si i našim a tchánovcům řekli, že bychom jako svatební dar chtěli jednu vánoční ozdobu z půdy dle vlastního výběru, takže máme na stromku s manželem každý i jednu z našeho dětství. Je to pro nás takové hezké pokračování rodiny…

Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 05.10.18 22:27
@JaimeG píše:
Maminky, kde kupujete vánoční ozdoby? Každý rok pořizuji v Pepcu, KIKU, Bauhausu, Globusu.. Napadlo mě, jestli není nějaký eshop, kde by byl výběr a za přijatelnou cenu, ale zatím jsem takový nenašla :) Kde nakupujete vy?

Za posledni roky jsem tezce v minusu, nemame penize na ozdoby, my proste v lednu obchazime popelnice a kontejnery na nasem sidlisti a jen zirame co lidi nevyhodi. Ozdoby, vanocni retezy, umely stromky, balici papir, darkovy tasky.
Vsechno schovame na balkon a do sklepa a pak pouzijeme. Kde nakupovali ty lidi kteri ozboby vyhodili to fakt nevim, cedulky utrhali, ale vsechno to asi pochazi z ciny, to je jasne, same plastove koule, zadne sklenene.
No co aspon se nerozbijou.
My jsme jen dalsi v poradi, dalsi clanek retezce, seberem co jini vyhodi. Dnes si lidi nevazi lautr niceho jak rikavala moje maminka. Furt imrvere to samy, lidi jsou nepoucitelny.

Russet
Extra třída :D 12136 příspěvků 05.10.18 22:34

Mám už 16 let ty samé ozdoby a dokupuju jen pár nových, aby se mi hodily k ostatním. Někdy dáváme jen slámové, ty máme taky léta stejné. Těším se, až syn vyrobí řetěz z papíru a stromek bude hodně „každý pes, jiná ves“. Nic jednotvárného jednobarevného mi nesmí do baráku ;)

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3373 příspěvků 05.10.18 22:35

Butlers, Nanu nana, vánoční trhy

Ukulina
Extra třída :D 14529 příspěvků 05.10.18 22:38

@Mrakotinka2018 Radši to roztočíte v ruletě,co? :mrgreen:

Já koupila nové koule vloni někde, ani nevím kde. Abychom měli něco třpytivého kvůli dceři. Jinak máme ozdoby staré osm, deset let. Je jich víc a víc typů, tak to střídáme. Žádné módní barvy neřešíme.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >