Krmítka pro sýkorky

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
salamio
Ukecaná baba ;) 2188 příspěvků 07.10.18 16:20
Krmítka sýkorkám

Dnes byl čas umýt okna a vyčistit a naplnit krmítka :-)

Teď budu zase moct šmírovat sýkorky z gauče a syn z postele :D

Reakce:
iiiv
Extra třída :D 10980 příspěvků 07.10.18 16:28

a nebudou nalítávat do okna?

salamio
Ukecaná baba ;) 2188 příspěvků 07.10.18 16:30

Ještě nikdy to neudělaly, letí vždycky rovnou do krmítka.

Luca82
Ukecaná baba ;) 1006 příspěvků 07.10.18 16:35

Nejsou od toho ehm pokakane parapety?

salamio
Ukecaná baba ;) 2188 příspěvků 07.10.18 16:39

To taky kupodivu moc ne, ony se tam jdou jenom nažrat a trochu si zablbnout. Jedno to krmítko je na terase, tak to jenom vezmu hadicí, a pod tím druhým občas utřu.

rodinka4
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 07.10.18 17:10

Uch. Tak na toto by som nemala odvahu aj ked je to krasne :palec: My mame obycajne drevene v zahrade a robia okolo neho strasny bordel. Zatial ale on velky zaujem nemaju. Este im je teplo :mrgreen:

Heivka
Závislačka 3239 příspěvků 07.10.18 17:36

@salamio Mám pár otázek, kde jste ta krásná krmítka sehnala a jestli opravdu pevně drží. Moc se mi líbí, ale mám strach že z našeho čtvrtého patra paneláku by někoho zabilo kdyby spadlo.

salamio
Ukecaná baba ;) 2188 příspěvků 07.10.18 17:39

Drží pořádně, dnes jsem je sundal po roce, abych je vyčistil. U nás jsem je teda nikde neviděl, přivezl jsem si je z cest. Jsou to konkrétně tyhle:

https://www.amazon.com/…/B00YSU3WG2/

https://www.amazon.com/…/B019NSZFYU/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >