Vyhrožování od sousedů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 19:10
Vyhrožování od sousedů

Dobrý den, vkládám anonymně kvůli ochraně.
Bydlíme v malé bytovce, kde žijí většinou starší lidé. Vedle ve vchodě bydlí romská rodina. Sousedíme s nimi zdmi našeho bytu. Mají malé dítě a neustále se hádají. Malé tam křičí nasávají si tam všichni celkem vulgárně, nás to velice omezuje v našem běžném životě, sami máme dítě a nechceme, aby sprostá slova slyšelo. Stěžovali jsme si domovnici, která jim domluvila, ale dnes mi sousedka řekla, že jestli to zkusím ještě jednou, tak uvidím a že jsem svi**ě. Nijak jsem to nekomentovala. Domovní spravce nám řekl, že s tím nic neudělá. Jak toto máme řešit? Nechci se bát chodit ven, aby na mě nejde nenaběhli…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Šmoulice
Kelišová 7222 příspěvků 09.04.19 19:10

Odstěhujte se …

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 19:11

@Šmoulice my máme být koupený oni jsou v nájmu…

Šmoulice
Kelišová 7222 příspěvků 09.04.19 19:13
@Anonymní píše:

Tak v tom případě to asi budete muset snášet. S těmito … nic neudělá nikdo . :roll: :cert: :cert:

Marlovee
Kecalka 215 příspěvků 09.04.19 19:15

My se po letech odstěhovali z vlastního bytu, kvůli podnájemmíkům nad námi. Prostě se to nedalo vydržet, po dobrém po zlém, prostě nic nepomohlo. Takže radu bohužel nemám, možná se pokusit spojit s majitelem bytu.

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 09.04.19 19:15
@Anonymní píše:
Dobrý den, vkládám anonymně kvůli ochraně.
Bydlíme v malé bytovce, kde žijí většinou starší lidé. Vedle ve vchodě bydlí romská rodina. Sousedíme s nimi zdmi našeho bytu. Mají malé dítě a neustále se hádají. Malé tam křičí nasávají si tam všichni celkem vulgárně, nás to velice omezuje v našem běžném životě, sami máme dítě a nechceme, aby sprostá slova slyšelo. Stěžovali jsme si domovnici, která jim domluvila, ale dnes mi sousedka řekla, že jestli to zkusím ještě jednou, tak uvidím a že jsem svi**ě. Nijak jsem to nekomentovala. Domovní spravce nám řekl, že s tím nic neudělá. Jak toto máme řešit? Nechci se bát chodit ven, aby na mě nejde nenaběhli…

Policie. Sociální odbor na úřadě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 19:19

@Marlovee
My platíme hypotéku, takže u nás zatím odstěhování nepřipadá v úvahu :smirk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 19:20

@Průzkumník
Pro policii nemáme žádné důkazy… takže jedině sociální odbor… :smirk:

Paola21
Závislačka 3889 příspěvků 09.04.19 19:27

Tak to asi nevyřešíš, pozvou si na tebe případně celou famílii a to bude teprve mazec. Možná ještě petice vícero partají, ale nevim teda.

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 09.04.19 19:28
@Anonymní píše:
@Průzkumník
Pro policii nemáme žádné důkazy… takže jedině sociální odbor… :smirk:

Tak si kupte diktafon a až bude příště štekat tak nahrát. ;-)

sediza
Ukecaná baba ;) 2131 příspěvků 09.04.19 19:28

Odizolovala bych sousedící zeď polystyrenem.

chs.jasmin
Echt Kelišová 9140 příspěvků 09.04.19 19:31
@Anonymní píše:

A sakra, no tak to je hodně nemilé. Kdo vlastní byt, ve kterém jsou? Zase je pravda, že za mě většinou platí stát = jistá platba nájmu :roll:

Paola21
Závislačka 3889 příspěvků 09.04.19 19:31
@Průzkumník píše:
Tak si kupte diktafon a až bude příště štekat tak nahrát. ;-)

Mám pocit že diktafon nemůže sloužit jako důkaz ne? Když dotyčná řekne, že to není její hlas? A už vidím naší policii, jak to bude nějak víc řešit, to max dostanou napomenutí a pojede se dál.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 19:31

@Průzkumník
Nějaké nahrávky v telefonu už máme, ale mám strach kvůli ochraně osobních dat. :smirk:

chs.jasmin
Echt Kelišová 9140 příspěvků 09.04.19 19:33

Existuje tzv Modré ticho - ale zase to jsou investice navíc a taky tím odizoluješ jen stěny. Jaro-podzim, kdy se větrá a jsou otevřená okna je ti modrý ticho k prdu :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama