Vyhýbá se mi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 21:04
Vyhýbá se mi?

Předem se omlouvám pokud to někomu bude připadat přehnané, ale jsem v 7.měsíci těhotenství a poslední dobou mi přijde, že se mi přítel prostě vyhýbá, nebo už se mnou není rád doma. Mám rizikové, takže nikam moc chodit nemůžu a mám nařízený klidový režim, chápu že ho třeba nebaví se mnou jen tak ležet a třeba koukat na nějaký film, ale věcně jsem doma sama, přijde mi, že se přijde domů jen najíst a vyspat. Chodí na přesčasy, upřednostňuje kamarády a i když jsem s ním o tom mluvila, je to pořád stejné. Když jsem mu řekla, že mě nebaví jen ležet a nic nedělat (jsem celkem aktivní člověk, pořád musím něco dělat..) prý to nějak ty dva měsíce musím zvládnout.. Předtím bylo všechno v pořádku, jen teď je to takové a já se bojím, že už se to nezmění a brzy si někoho najde :( co podle vás mám dělat? Mám s ním zkusit chodit někam ven se bavit, nebo si s ním znova promluvit?
Nebo jsem jen přecitlivělá a beru si to všechno moc k srdci? :nevim:

Reakce:
ka2ka
Neúnavná pisatelka 16219 příspěvků 06.09.19 21:07

No budeš mu muset vysvětlit že až se dítě narodí že se stejně už nebudeš moc tak jako dřív :nevim: :nevim:

alilauter
Kecalka 457 příspěvků 06.09.19 21:10

Ahoj, no nepotěším tě ale podle mě to jen hormony nejsou. Pokud jsi na rizikovým, tak by měl partner projevovat více pochopení a být s tebou. Neříkám, že si nemůže občas někam vyrazit, ale my jsme poslední měsíce těhotenství spolu cuceli večer na telku a na moje břicho, jak malej kopal. Manželovi to přišlo zajímavější než fotbal. A chtěl být se mnou, i když jsem byla chodící hormon. Promluv s ním a držím palce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 21:11

@ka2ka to jsem mu už říkala, podle něj můžeme dát dítě kdykoliv k rodičům a někam jít, mě se to ale moc nezamlouvá :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 21:16

@alilauter Ahoj, no moc si mě nepotěšila, ale radši uslyším pravdu než nějaké kecy jak to bude dobré :roll: on je ráno v práci, přijde ve 3 pak je chvilku se mnou a někdy se sbalí a odejde za kamarádem, někdy má kolem 5 trénink, někdy o víkend zápas, ale když jsme spolu tak mi bříško hladí, někdy mi na břicho dá pusu, myslím že dítětem to asi nebude :nevim:

alilauter
Kecalka 457 příspěvků 06.09.19 21:26
@Anonymní píše:
@alilauter Ahoj, no moc si mě nepotěšila, ale radši uslyším pravdu než nějaké kecy jak to bude dobré :roll: on je ráno v práci, přijde ve 3 pak je chvilku se mnou a někdy se sbalí a odejde za kamarádem, někdy má kolem 5 trénink, někdy o víkend zápas, ale když jsme spolu tak mi bříško hladí, někdy mi na břicho dá pusu, myslím že dítětem to asi nebude :nevim:

Zase nechci být tragéd. Můj. muž není průměrný vzorek, protože jsme počali mrňouse, když už s tím nikdo nepočítal. Takže on je z něho poprdenej víc než já :) promluvila bych s ním, že je to pro tebe těžký a potřebuješ aspoň občas, aby s tebou byl. A taky zkus víc zapojit kamarádky, aby za tebou zasly. Budeš pak v lepší náladě a navíc si s holkama stejně líp pokecás.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 21:31

@alilauter tak to chápu :) my taky mimi nečekali, ale myslím, že oba už na to tak nějak věk máme, příteli je 27 a mě 23. S kamarádkami je to těžší, ty spíš ještě chodí po klubech a užívají si, ale občas se přijdou podívat, jen bych spíš stála o přítomnost přítele :nevim:

pohledzdruhestrany
Extra třída :D 10274 příspěvků 06.09.19 21:45
@alilauter píše:
Ahoj, no nepotěším tě ale podle mě to jen hormony nejsou. Pokud jsi na rizikovým, tak by měl partner projevovat více pochopení a být s tebou. Neříkám, že si nemůže občas někam vyrazit, ale my jsme poslední měsíce těhotenství spolu cuceli večer na telku a na moje břicho, jak malej kopal. Manželovi to přišlo zajímavější než fotbal. A chtěl být se mnou, i když jsem byla chodící hormon. Promluv s ním a držím palce.

sory, ale komu chceš nakecat, že tvůj muž vydržel v kuse koukat na tvoje těhotný břicho dva poločasy, přestávku, nastavení a ještě si pouštěl opakovačky nejlepších akcí :nevim:

Any111
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 06.09.19 23:07
@Anonymní píše:
@alilauter tak to chápu :) my taky mimi nečekali, ale myslím, že oba už na to tak nějak věk máme, příteli je 27 a mě 23. S kamarádkami je to těžší, ty spíš ještě chodí po klubech a užívají si, ale občas se přijdou podívat, jen bych spíš stála o přítomnost přítele :nevim:

Jste mladí, mužský před 30kou bývají málokdy vyzrálí. Prostě ho nebaví sedět doma a nudit se :nevim: mě to taky nebaví, zvlášť když je venku hezky. Nehrot to a počkej až bude dítě na světě a budete moct chodit kočárkovat apod. Když člověk nechce sám, tak ho stejně nedonutíš.

Aradhell
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 06.09.19 23:27
@Anonymní píše:
@ka2ka to jsem mu už říkala, podle něj můžeme dát dítě kdykoliv k rodičům a někam jít, mě se to ale moc nezamlouvá :nevim:

A proč se ti to nezamlouvá? Dítětem život rodičů nekončí. Máme pravidelně hlídání, dítě má s prarodiči báječný vztah, my s manželem máme pořád stejne společne koníčky a i čas sami pro sebe, i po narození děti jsou rodiče stále partneři

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 02:16

@Aradhell nelíbí se mi, že by měla být malá každý víkend u rodičů, přece jen dítě máme my a ne oni, takže jim ho nebudu cpát jen proto aby se přítel mohl někde opít s kamarády. Rodiče taky mají nějaké zájmy a koníčky, které jim určitě nechci tolik narušovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 02:19

@Any111 Mě to doma taky nebaví, jenže nemám moc na výběr pokud chci dítě donosit :nevim: určitě po něm nechci aby byl se mnou doma každý den, ale když je se mnou pořádně jen jeden den v týdnu, zdá se mi to málo :roll: ale třeba máš pravdu, třeba až se mu narodí dcera, tak si uvědomí co je pro něj přednější :hug:

Veveří
Ukecaná baba ;) 2367 příspěvků 07.09.19 08:24
@Anonymní píše:
@ka2ka to jsem mu už říkala, podle něj můžeme dát dítě kdykoliv k rodičům a někam jít, mě se to ale moc nezamlouvá :nevim:

Ono je to jeho první dítě, že? Uvidí, že takové to dávání rodičům není žádná sranda ani samozřejmost. Připadá mi, že je nezralý a tak trochu sobec a že se nebude chtít nechat omezovat nikým, ani dítětem :( A to není otázka věku, ale povahy.

Váš příspěvek
Reklama