Výklad kartářky - váš názor?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 22:00

Zdravím Vás, četla jsem tady vlákno o kartářkách. Rozhodla jsem se na jednu se obrátit. Moje otázka byla ohledně mě a mého bývalého přítele. Odpověď se mi dostala taková „Jeho citové pouto a láska k Vám je slabé. Možnost společné budoucnosti je tedy malá.“
A moje otázka na Vás je, zda byste se tedy ještě snažila? Já ho miluji, samozřejmě. A cítím ho, jako toho pravého. :,( :oops: :srdce:

Reakce:

Sinisterka10
Kecalka 322 příspěvků 10.04.18 22:04
@Anonymní píše:
Zdravím Vás, četla jsem tady vlákno o kartářkách. Rozhodla jsem se na jednu se obrátit. Moje otázka byla ohledně mě a mého bývalého přítele. Odpověď se mi dostala taková „Jeho citové pouto a láska k Vám je slabé. Možnost společné budoucnosti je tedy malá.“
A moje otázka na Vás je, zda byste se tedy ještě snažila? Já ho miluji, samozřejmě. A cítím ho, jako toho pravého. :,( :oops: :srdce:

Pokud mate zájem, pisnete sz. Vykládám taky, a můžeme to poresit. 8) protože taková odpověď mi teda přijde dost nevypovidajici.

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 10.04.18 22:05

Já bych se vubec názorem kartářky neřídila. Řid se vlastním rozumem, city, atd…Já jako věřím hodne v ruzné nadprirozeno, atd…Ale kartářkám proste ne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 22:06

@Sinisterka10 jé moc děkuji, ozvu se :)

Sinisterka10
Kecalka 322 příspěvků 10.04.18 22:08
@Anonymní píše:
@Sinisterka10 jé moc děkuji, ozvu se :)

Ok :palec:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2402 příspěvků 2 inzeráty 10.04.18 22:08
@Anonymní píše:
A moje otázka na Vás je, zda byste se tedy ještě snažila? Já ho miluji, samozřejmě. A cítím ho, jako toho pravého. :,( :oops: :srdce:

Asi než za kartářkou bych šla za psychologem. ;) nemyslím to špatně, ale psycholog s Tebou probere vše trochu šířeji a racionálněji než kartářka. A možná Tě to vyjde i levněji.

Monika.hirs
Nováček 8 příspěvků 10.04.18 22:08

Bývalého? To musíte vědět vy dva co se stalo, proč to nefunguje. Snažit se? Pokud by to k něčemu bylo, tak jo. Ale jestli z jeho strany není zájem, tak ho těžko přesvědčíš. Taky jaká to byla kartářka, jsou dobré a jsou taky úplně k ničemu. To Ti asi nikdo moc neporadí, když neví souvislosti.

podaji
Kecalka 436 příspěvků 10.04.18 22:12
@Anonymní píše:

Ehmm píšeš bývalého přítele. Asi tu není co řešit. Už tě nejspíš nemiluje. Vybreč se a jdi dál. Já osobně jsem dostala kopačky jednou. Vždy to bylo oboustranné, ale tenkrát to bylo v podstatě ze dne na den. Žádný náznaky nebo podezření nic. Dokonce jsme se stěhovali do domu a plánovali budoucnost. Rozchod byl pro mě těžký párkrát jsem se trochu snažila abysme se nerozešli. Nakonec jsem se jednoho dne rozhodla a když nebyl doma odvezla svoje věci, nábytek a prostě vypadla. V novém bytě všude i na wc vylepila papíry s hesly - nevolat, nepsat, nemyslet, zapomenout!! Dost mě to pomohlo. Taky sport tenkrát jsem najezdila snad tisíce kilometrů na kole???? nech ho jít. Zameř se na sebe a buď silná. Já mám teď supr chlapa, 2 prcka a dalšího na cestě ????

Russet
Extra třída :D 11645 příspěvků 10.04.18 22:26
@Anonymní píše:

Já bych nechodila ke kartářce, aby mi řekla, jak to s chlapem mám.

brumdinka
Nadpozemská drbna 25345 příspěvků 10.04.18 22:37

@Sinisterka10 zdravim sis.. mě též, dobrá kartářka to rozebere trochu šířeji.. @janickaIII tak to bych neřekla tedy…jde o to jakou nebo jekého (jelikož tímto se zabývají i muži) si vybereš…ono totiž jako ve všech oborech jsou lidé co tomu rozumí a pak takový, kteří ne a hrajou si na to a odíraj akorát lidi o prachy… a né každá ti sedne..je třeba zapojit intuici, než necháš někoho nahlédnout do svýho života :kytka:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 10.04.18 22:50

Někdo tomu věřím někdo ne :) já tedy na to nevěřím tak že bych se podle toho určitě neřídila.

brumdinka
Nadpozemská drbna 25345 příspěvků 10.04.18 22:54

@Petruna21 to ale není o víře..ono to opravdu sedí, to že tomu nevěříš na tom nic nemění :mrgreen: a to nepíšu jen proto, že sama karty vykládám :andel:

ale stále se učím…jsou lepší kartářky, než já :)

Sinisterka10
Kecalka 322 příspěvků 10.04.18 22:58

@brumdinka no boží!!! A můžeš mi hodit kartou? Sama sobě… znáš to :lol: :lol:

brumdinka
Nadpozemská drbna 25345 příspěvků 10.04.18 23:02

@Sinisterka10 většinou si hážu sama sobě :lol: i když už sem udělala pár výkladů přátelům, dál si ještě zatim netroufám…sem trochu flákala tarotovou školu :oops: :)

mismi
Povídálka 11 příspěvků 11.04.18 15:36

Zakladatelko, můžeš prosím pro zajímavost napsat jméno kartářky, u které jsi byla? ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >